Skocz do zawartości
Pokrzywi

Dell Streak 7 błąd przy intro

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam tablet Dell streak 7 z Androidem oczywiście , działał z drobnymi błędąmi aplikacji do czasu aż przestał całkowicie działać z niewiadomego mi powodu.

Jest taki błąd że się właściwie nie chce włączyć, zatrzymuje się podczas wyświetlania logo, animacja logo jest jak nieskończona pętla powtarza się aż do padnięcia baterii. (Tablet wyłączam awaryjnym, malutkim naciskiem do natychmiastowego zrywania połączenia z zasilaniem.)

Jak to naprawić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

Może to błąd softu?spróbuj wgrać nowy tylko nie wiem jak sie go wgrywa w tej "7" bo chyba inaczej jak w "5"?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Good Luck

Proces wgrywania: Dell Streak 7/Flashing Guide - XDA-Developers

---------- Post dołączono o 20:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Sprawdź czy, możesz uruchomić FastBoot Mode aby wykonać Factory reset.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dziękuję. Udało się i sprzęt wrócił do formy ^^.

Uratowałeś mi w pewien sposób skórę bo ten sprzęt zepsuł się po moim użytkowaniu i musiałbym zapłacić za nowy ;/.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Good Luck

Wystarczył reset, czy instalowałeś soft od podstaw? Jakbyś mógł rozwinąć myśl, z tymi drobnymi błędami aplikacji... możliwe że ktoś jeszcze skorzysta z Twojego doświadczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybrał tam opcję związaną z aktualizacją i system się chyba sam przetestował, w każdym razie straciłem wszystkie poprzednie zapisane dane. Oczywiście to co było na karcie zostało.

Ten błąd jest podobno bardzo popularny wśród Dell Streak'ów 7 i słyszałem że najczęściej do niego dochodzi przy padnięciu baterii tabletu do 0 :/. Więc lepiej dbać o baterie a jak padnie i będzie ten błąd pozostaje reset :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

pozwólcie, że wtrącą się w temat z trochę innym problemem, ale nie mogę nic znaleźć na dręczące mnie problem.

Mianowicie dziecko rozładowało do zera tablet streak 7 i nie mogę go zastartować ponownie, próbowałem go resetować, wciskałem głośność i power jednocześnie, pozostawiałem podłączony do ładowarki (nawet kilka dni) i nic "umarł w butach"

proszę o jakąś pomocną dłoń :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi