Skocz do zawartości
tiestobunio

[JB] JellyBlur |V7.0 -SEMC|Final| 4.1.2 | CM10 | nAa-JB,OXYDO-JB kernel [11/01/2014] [CREW BLUR]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) Używam wersji 3.1 ( +wgrany kernel oxydo ) i muszę przyznać, że jeszcze żaden rom nie chodził tak szybko na mojej x8 :D a chyba instalowałem już każdy możliwy ;) Przez te parę dni używania nie zauważyłem problemu z wybudzaniem i nie miał miejsca żaden restart co w przypadku innych romów róznie bywało. Ogólnie rom bardzo płynnie chodzi i spisuje się dobrze ;) Kawał dobrej roboty :super:

---------- Post added at 13:56 ---------- Previous post was at 13:45 ----------

Wszystko fajnie tylko co zrobić aby wifi ruszyło ? Widzi sieć ale nie potrafi się połączyć.

Spróbuj wgrać jeszcze raz rom bo nieraz się takie cuda zdażają, że coś nie działa ;) no i oczywiście standardowo w cwm : format system\factory reset\wipe data\wipe cache\wipe dalvik cache ( tak jak opisane w poradniku )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po kilku dniach używania zauważyłem jeden problem, a mianowicie podczas oglądania yt przez aplikacje nagle obraz telefonu się zatrzymuję, a pozostaje jedynie dźwięk, jedyne co da się zrobić w tym wypadku to reset telefonu

kernel naa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    po kilku dniach używania zauważyłem jeden problem, a mianowicie podczas oglądania yt przez aplikacje nagle obraz telefonu się zatrzymuję, a pozostaje jedynie dźwięk, jedyne co da się zrobić w tym wypadku to reset telefonu

kernel naa

Jeżeli dobrze Cię zrozumiałem to używasz apki yt...więc problem może leżeć po tej stronie w necie czy nawet w sklepie play znajdziesz wiele opinii na temat tej apki, że po aktualizacji nie działa tak jak trzeba. Ja oglądam yt przy użyciu opery mobile i działa dobrze. Spróbuj oglądać yt przez przeglądarkę i zobaczysz czy coś się zmieni.

Nie wiem czy to ma wpływ ale ja używam jellyblur v.3.1 + kernel oxydo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje wszystkim za opinię co do romu :)

Bardzo Mnie to cieszy ,że wam śmiga porządnie :ok:

Dla mnie priorytetem jest mała waga romu oraz wyddajność ,następnie styl romu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jets jakiś filmik prezentujący dany rom ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam ;) Używam wersji 3.1 ( +wgrany kernel oxydo ) i muszę przyznać, że jeszcze żaden rom nie chodził tak szybko na mojej x8 :D a chyba instalowałem już każdy możliwy ;) Przez te parę dni używania nie zauważyłem problemu z wybudzaniem i nie miał miejsca żaden restart co w przypadku innych romów róznie bywało. Ogólnie rom bardzo płynnie chodzi i spisuje się dobrze ;) Kawał dobrej roboty :super:

---------- Post added at 13:56 ---------- Previous post was at 13:45 ----------

Spróbuj wgrać jeszcze raz rom bo nieraz się takie cuda zdażają, że coś nie działa ;) no i oczywiście standardowo w cwm : format system\factory reset\wipe data\wipe cache\wipe dalvik cache ( tak jak opisane w poradniku )

No i działa wifi :E. Jestem zachwycony tym romem. Na moim telefonie działa rewelacyjnie. Jak dotąd żadnych problemów nie zauważyłem. A myślałem że X8 tego nie udźwignie :szok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem szczerze, że w porównaniu do andka 4.0, który co tu dużo mówić działać działał z tym, że cięzko było x8 pracować na nim ( mimo podkręconego procka i zrobionego swapu ) a ten romik śmiga jak głupi i nadaje się do codziennego użytkowania ;) Przez te parę dni póki co sprawdza się w 100%, a bateria wytrzymuje przy średnim używaniu coś około 1,5 dnia, przy większym obciążeniu trzyma dzień ;) Nie używam żadnych programów "ulepszaczy" jedyne co to ustawienie taktowania procesora na 320-806 MHz

Edytowane przez wisin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś jeszcze ma problem z włączeniem wifi na tym romie z kernelem nAa-04 2.6.32.60 ? Bo robiłem i wipe i reflash i nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi