Skocz do zawartości
tiestobunio

[JB] JellyBlur |V7.0 -SEMC|Final| 4.1.2 | CM10 | nAa-JB,OXYDO-JB kernel [11/01/2014] [CREW BLUR]

Rekomendowane odpowiedzi

fobar

Taka mała prośba: odwróć changelog, tak aby najnowsza wersja była na górze. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli, jak posiadam ten rom, to mam tylko wgrać plik na karte SD i zainstalować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie macie takiego problemu że jak macie mało ramu wolnego (5-15mb) to wam telefon muli? I nie mówię tu o tym romie tylko ogólnie, bo ja aktualnie mam MiniCM7-2.2.1 i właśnie mi strasznie zacina jak mam mało ramu, czasami aż muszę go resetować przez wyłożenie baterii bo nic nie idze zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie macie takiego problemu że jak macie mało ramu wolnego (5-15mb) to wam telefon muli? I nie mówię tu o tym romie tylko ogólnie, bo ja aktualnie mam MiniCM7-2.2.1 i właśnie mi strasznie zacina jak mam mało ramu, czasami aż muszę go resetować przez wyłożenie baterii bo nic nie idze zrobić

Zapewne masz dużo appek które zjadają ram, są dwie możliwości, albo wywalić nie potrzebne, albo swap nawet taki 64-128. Zawsze to będzie lepiej dla systemu. :D

---------- Post dołączono o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

najlepiej zrobić partycję która będzie robiła za swap, wtedy lepiej to działa niż robiona przez apkę, albo w terminalu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie, czy da się w tym romie zlikwidować animacje okienek czy coś takiego w wszystkich romach 2.3.7 i 4.0.1 była ta funkcja nie mogę znaleźć tego tutaj, i czy da się wyłączyć animację włączenia i wyłączenia ekranu? z góry dzięki? (jeśli nie jest to możliwe to czy są jakieś skrypty/aplikacje do wgrania żeby to zlikwidować czy jakoś tak)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    iks8

ustawienia systemu>opcje programistyczne>skala animacji okna, przejścia, długości animacji dajesz na na "animacja wyłączona"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ustawienia>opcje programistyczne i zjedziesz sobie na dół i masz szybkość animacji i można je wyłączyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi