Skocz do zawartości
czapel10

Oszuści w oficjalnym serwisie motoroli?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

oddałem na gwarancję moja milestone 3 tygodnie temu, z powodu martwych pikseli.

Dzisiaj otrzymałem ja z powrotem. Lcd został wymieniony, po kilku godzinach zabawy, w programie info system zauważyłem, że moje LCD ma rozdzielczość 569X320!!!!! Zaniepokojony zacząłem ściągac inne programy informując eo hadware telefonu, i tak w innych pisało prawidłowo 854 na 480 a w innych 569 na 320! jak to sprawdzić, które jest prawidłowe, jeśli naprawdę mam ta niska rozdzielczość jestem zbulwersowany i jutro znowu idę oddać ja do serwisu.. dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zwracaj uwagi co programy wskazują bo nie jest to wiarygodne a co do podmiany na inny wyświetlacz (gorszy) to raczej wątpię za dużo zabawy było by z dopasowaniem zamiennika, najlepiej odpal jakąś grę np: N.O.V.A 3.4.2 HD jeżeli odpali i wszystko będzie dobrze wyświetlane bez żadnych obcięć, braków w obrazie to wszystko jest OKA

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sprite

czapel już dostałeś odpowiedź i sprawdziłeś dlaczego tak się dzieje.

BTW dlaczego jesteś "kobietą" według profilu forum? Czyżby potrzeba wyrażenia własnego JA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, dostałem juz odpowiedź, i wszystko działa.

??

nie nie jestem kobietą, ale jak tworze profile, to nie mam czasu na wypełnianie tych danych, także tak musiało sie kliknąć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi