Skocz do zawartości
gen.salvador

[ETUI] Etui do LG 4X HD P880 na lepszy uchwyt i ochronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu LG P880.

Choć telefon jest wyśmienity to jednak wylatuje mi z łapy, wszystkie opinie o antypoślizgowej fakturze obudowy się nie sprawdziły.

Poszukuję więc etui które zwiększy przyczepność telefonu, do wspomnianej już łapy.

Wykopałem kilka pozycji i proszę was o opinie, porady lub inne propozycje.

1. WZMACNIANE ETUI S-LINE LG P880 SWIFT 4X HD

(miałem podobne na Wildfire S i byłem b. zadowolony)

2. ETUI NILLKIN SUPER SHIELD LG P880 (OPTIMUS 4X HD)

( wymieniam jedynie ze względu na dużą popularność, nie wiem czy to dużo zmieni)

3. NILLKIN Pokrowiec SKÓRA LG Optimus P880 4XHD+Folia

( cena monopolistyczna.. liczę jednak na to że telefon będę mógł przytrzymywać palcami za odwiniętą do tyłu klapkę osłony ekranu.)

Z góry dzięki za wszelkie info.

EDIT: jest jeszcze taka gumka:

4. PURO Case Etui LG Optimus 4X HD P880

Dodam że telefon jest biały ;)

Edytowane przez gen.salvador

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rahv

Używam obudowy Nillkina z linka 2 i raz, że jest bardzo estetycznie zrobiona i stanowi dobrą ochronę to do tego w moich dużych rękach idealnie się trzyma. To jest tworzywo nieco elastyczne i takie tępe w dotyku. Grubszy w tej obudowie telefon zdecydowanie wygodniej i pewniej mi się trzyma. Całość chowam do poziomej kabury.

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już właśnie czekam na ten z drugiego linku :)

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem w zeszłym tygodniu Nillkin, dokładnie taki jak w drugim linku. Jest genialny i mogę go szczerze polecić, telefon również mi się "ślizgał" teraz jest dużo pewniej, bez strachu, że zaraz poleci na ziemię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem przekonany do tego NILLKINa nr 2, m.in dlatego że słabo osłania górną i dolną krawędź ekranu ( czyt. w ogóle nie osłania), poza tym jeśli jest to materiał z popularnych MESHy na telefony ? to przyczepność jest dość kiepska...

A co z tymi gumowymi / silikonowymi pokrowcami i NILLKIN z klapką ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam NILLKINA z 2 linku już od 2 tygodni i polecam, dobrze chroni telefon a dzięki temu że krawędzie są trochę wyżej od samego ekranu nawet nic się nie stanie jak tą stroną położymy telefon do dołu, doskonale pasuje, nic nie trzeszczy nie odstaje i faktura z tyłu zapewnia o wiele lepsze trzymanie niż oryginalna klapka LG.

Ja bardzo sobie chwalę ten produkt i polecam innym ;)

Takie małe pytanko... jesli ktoś kupił z Folią od NILLKINa to wiecie może po co jest ta NIEBIESKAWA folia w zestawie ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    klin
    Mam NILLKINA z 2 linku już od 2 tygodni i polecam, dobrze chroni telefon a dzięki temu że krawędzie są trochę wyżej od samego ekranu nawet nic się nie stanie jak tą stroną położymy telefon do dołu, doskonale pasuje, nic nie trzeszczy nie odstaje i faktura z tyłu zapewnia o wiele lepsze trzymanie niż oryginalna klapka LG.

Ja bardzo sobie chwalę ten produkt i polecam innym ;)

Takie małe pytanko... jesli ktoś kupił z Folią od NILLKINa to wiecie może po co jest ta NIEBIESKAWA folia w zestawie ??

Dokładnie potwierdzam te słowa - obudowa NILLKIN według mnie jest naprawdę dobra. Używam jej jakieś 1,5 miesiąca i złego słowa nie mogę powiedzieć :)

Co do tej niebieskiej folii to też się zastanawiałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam etui s line, jest ładnie wykonane, idealnie pasuje do wszystkich portów, telefon lepiej leży w dłoni.

koszt około 20 zł, ale polecam.

między 1 a 2 linkiem nie ma dużej różnicy kup to co wizualnie ci się bardziej podoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam etui s line, jest ładnie wykonane, idealnie pasuje do wszystkich portów, telefon lepiej leży w dłoni.

koszt około 20 zł, ale polecam.

między 1 a 2 linkiem nie ma dużej różnicy kup to co wizualnie ci się bardziej podoba

Między S-Line a SS od NILLKINA jest BARDZO WIELKA różnica...

S-Line jest wykonany ze silikonu... a SS wykonany z AR utwardonego do 4H więc jest o wiele bardziej trwały i jest sztywniejszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam z 1 linku okolo 3 tyg i nie mam zadnych problemow . polecam z pierwszego linku ale oczywiscie to moje osobiste zdanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi