Skocz do zawartości
gen.salvador

[ETUI] Etui do LG 4X HD P880 na lepszy uchwyt i ochronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie psajtex za wypowiedź ;) Może ktoś jescze w podobny sposób opisałby Nillkina i ewentualnie niskobudżetowego xD S-Line??:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nillkin wyglada i chroni telefon rewelacyjnie, niestety mam bialy telefon wiec kupilem bialy pokrowiec, po miesiacu noszenia w kieszeni zrobil sie zolto-rozowy i nie wiem czym to domyc. W tej sytuacji kupilem pokrowiec za 10zl, o dziwo telefon pasuje idealnie, w dloni lezy jeszcze pewniej ze wzgledu na chropowate krawedzie, z guzikami jest ciut mniej wygodnie ale bez wiekszych problemow. Niestety po miesiacu pokrowiec jest.... zolty! Dodam, ze razem ze mna u jednego sprzedawcy zakupil moj kolega pokrowiec do LG L9 kolor czarny (ten tani) i jego pokrowiec wyglada jak nowy. Wniosek jest taki, ze nastepny telefon bedzie czarny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    androg

wypowiem się odnośnie Nillkina... generalnie ok. ale jak już wciśniesz fona to ciężko go wyjąć z powrotem (paznokieć mnie boli od wczoraj :E),żeby dostać się do baterii,karty... estetycznie fajny, dobrze leży w dłoni, fakt nie osłania góry i dołu, ale rogi chroni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zdecydowałem się na Puro - głównie ze względu na ochronę dołu i góry (poprzedni egzemplarz wypadł mi przy wkładaniu do uchwytu samochodowego i obił się właśnie na górnej krawędzi). Według mnie te minimalne niedokładności z góry i dołu to pryszcz, to po prostu taka charakterystyka futerału zrobionego z elastycznego materiału.

Przycisk włączania faktycznie trzeba było lekko podciąć od wewnątrz nożykiem i teraz działa idealnie, natomiast mam zupełnie inne wrażenie co do wyślizgiwania się fona z ręki - wg mnie w tym futerale uchwyt jest dużo pewniejszy niż bez.

W połączeniu z folią na ekranie telefon jest dość gruntownie chroniony, co dla mnie jest najważniejszym parametrem przy wyborze futerału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SPAZ

Nilkin jest spasowany idealnie, mistrzowskie tworzywo, świetnie poprawia uchwyt.. ALE każde zdejmowanie go, ździera z niego tą chromowaną farbę na bokach.. no i nieszczęsny kolor.. "biały" nilkin jest teraz żółto czarno biały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    androg

heh.. i dlatego zostawiłem sobie firmowe oklejki na bokach :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Iar

Mam Nilkina tego z klapką, spasowanie bardzo dobre, do klapki też można się przyzwyczaić ale niestety klapka się rozkleja. Już w ciągu miesiąca 3 razy była klejona. To jest poważna wada, nie wiem na jak długo starczy mi kleju i cierpliwości :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krethh

Niezniszczalne Etui TPU do LG Swift 4x HD P880 (3217913898) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Znalazłem takie etui na allegro. Może ktoś już to zamówił i popdpowie jak leży na telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LG Swift 4X HD P880 |S-LINE: Mocne ETUI + 2xFOLIA (3095499501) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Takie posiadam. Znajomy posiada w L9 coś takiego jak podał krethh i nie widzę różnicy. Może w moim materiał jest bardziej błyszczący ale płacić tyle gdzie można kupić kilka sztuk taniej wydaje mi się nieopłacalne.

W tym które podałem telefon leży dobrze. Może lekko na dłuższym boku mogło by być ciaśniejsze ( jak telefon dłużej leży to po wzięciu w ręce czuć jak etui lekko się dosuwa do telefonu. ) jednak nie ma szans aby telefon wypadł z etui.

Jedyna wada tego etui jest taka, że ciężko odblokować telefon ( guzik od odblokowywania nie wystaje )

Oryginalny kabel od ładowarki pasuje na styk i da się ładować telefon bez konieczności wyjmowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem NILLKINa

polecam, bez jaj:), a ściąga się łatwo, tylko trzeba się zabrać za to od strony wejścia słuchawkowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi