Skocz do zawartości
gen.salvador

[ETUI] Etui do LG 4X HD P880 na lepszy uchwyt i ochronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, od lekko pomad tygodnia posiadam 4X HD i żyję na krawędzi bo jedyna ochrona jaką ten telefon ma to folia na wyświetlaczu i moja 99,9% uwaga i ostrożność, ale to kiedyś zawiedzie dlatego szukam czegoś co go ochroni, ale nie jestem pewien czy:

- te silikonowe euti typu S-line czy Nikklin - Tegra 3 lubi się grzać, czy takie etui nie jest zagrożeniem, że telefon będzie wolniej stygł i sprawi to jakieś zagrożenie?

- i co daje lepszą ochronę - taki S-line, wsuwka tego typu etui pokrowiec futerał LG SWIFT L9 P760 P880 4X HD (3258512113) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - i czy tutaj jest taka gumowa wnęka na telefon, czy to po prostu tylko się telefon wsuwa i wysuwa bez żadnych zaczepień jak w tych pokrowcach z klapką?

Będę wdzięczny za pomoc w wyborze odpowiedniego etui :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

o ile pamietam, silikonowe nikkliny chronią tylko boki i tyl telefonu. Z zamierzchlych czasow pamietam, jak mialem do SE k750i futeral silikonowy na CALY aparat - no ale tam z kolei byl problem z parowaniem (a w naszych telefonach - bylby problem pewnie z ekranem dotykowym - ale moge sie mylic). Mnie do wsuwek "odrzucila" wsuwka do htc hd2 (oryginalna). Dlugo za dlugo trwalo wyciaganie telefonu z niej:) naleze do osob, ktore lubia SZYBKO odbierac telefon - a to daje mi (przy zalozeniu rowniez BEZPIECZENSTWA telefonu) wlasnie pokrowiec, o jakim pisalem.

co do wiadomosci od MASZA2 - nie spotkalem sie z tym problemem jeszcze (htc hd2 - pokrowiec z zapieciem Z TYLU mialem 2 lata - zadnych odbarwien, na razie w lg mam jakies 3-4 miesiace - zero problemow).

co do stawiania glosnikow przy TV - to chyba mialo znaczenie tylko przy kineskopowych telewizorach, gdzie magnez montowany w glosnikach dzialal na uklady lampy). maly cytat "Pole magnetyczne głośników nie ma wpływu na monitory LCD. W przypadku tradycyjnych monitorów CRT, obraz jest tworzony wiązką elektronów, która jest odchylana za pomocą cewek odchylających. W tym przypadku pole głośników może zakłócać pracę cewek odchylających i pojawiają się zniekształcenia obrazu." w ekranach lcd nie ma cewek ani dziala wiec...:) no ale fizykiem nie jestem, moge sie mylic:) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masza2

tak jak mowie, to moglobyc spowodowane zupełnie czym innym. Akurat skojarzyłem to z tym magnesem, bo to w jego okolicy wystąpiło. A u mnie bylo zapinanie z przodu w górnej części ekranu.

Co do tych etui składanych też są bardzo fajne. Omnie miałem cały czas. Moj znajomy obecnie nosi takie etui w e72 i też sobie bardzo chwali.

Co do wsuwek, zazwyczaj zawsze jest w nich taki paseczek, którym ciągniesz za telefon. Wtedy też go szybko wyjmiesz:) Kwestia przyzwyczajenia mi się wydaje. Jedyny problem musisz mieć obie ręce wolne :):):)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nabyłem dziś czarnego, nieprzeźroczystego S-Line (czy tam S-Case) i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Za 6zł dostałem ślicznie wykonane etui. Telefon wchodzi ciężko - co na plus, przynajmniej leży dobrze. Gorzej z klikaniem przycisków aktywacji czy głośności - można sobie paznokcie łamać na nich teraz, ale da się obsłużyć. Telefon jest jeszcze większy i robi jeszcze lepsze wrażenie - ale to kwestia indywidualna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    masza2

Ktoś gdzieś sugerował, że tą zaślepkę się powinno wyciąć. Co sądzicie?

Ja tam na razie nie wycinałem, jakoś daję radę.

Ale prawdą jest, że nie czuć tego klikania w ogóle. Jest to trochę uciążliwe.

Dodam tylko, że w mojej wersji tej nakładki przycisk zasilania (aktywacji) mam docięty...hehe może zapomnieli wyciąć tych od głośności? kto wie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No, są takie wypustki które można uznać jako wskaźniki gdzie znajdują się przyciski, ale wciskanie ich to mordęga dlatego teoria o wycinaniu tego jest przekonująca. Niech ktoś to potwierdzi, i nóż idzie w ruch ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w Puro podcinałem przycisk od zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...chyba miało być gniazdo zasilania ? :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, chodziło o wewnętrzną wypustkę w futerale odpowiadającą za wciskanie przycisku zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to trzeba było napisać przycisku WŁĄCZANIA ...zasilanie kojarzy się z ,,podawaniem'' prądu do urządzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi