Skocz do zawartości
gen.salvador

[ETUI] Etui do LG 4X HD P880 na lepszy uchwyt i ochronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Również mam Nillkina, do czasu byłem bardzo zadowolony, ale po primo: telefon upadł mi na płasko na podłogę marketu i niestety ochrona na nic się zdała - przednia szybka zarobiła poprzeczne pęknięcie. Jako że nie chroni też dolnej (ani górnej) krawędzi, złamany na wysokości wejścia micro usb plastik odkształcił się i lekko zwisa. Po secundo, ułamał się w dwóch miejscach: odpadł jeden "narożnik" i cienka część na wysokości klawiszy +/-.

Stąd planuję nowe etui i waham się pomiędzy Combo Mesh Case i Puro (PURO Case Etui Silikon LG Optimus 4X HD P880 FOLIA (3917730068) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.).

Mam obawy co do tego pierwszego, że będzie problem z wciskaniem klawisza (prawie równa powierzchnia z etui) i wkładaniem mini jacka. Z kolei Puro z opisu wygląda na mocno elastyczny, a jako że mi często zdarzają się upadki telefonów, wolałbym coś twardego, co w razie czego zamortyzuje upadek.

Ktoś doradzi coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Combo Mesh o wiele lepiej wciska się klawisze, chodzą idealnie. W Puro są problemy, nie chodzi to tak jak bym chciał. Czasem klawisz odblokowania potrafi sam się wcisnąć. Ja mam oba, bo MESH CASE po 3 miesiącach dosc mocno się pozdzierał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mateuszbdg, dzięki za info. Wynika z tego, że skoro Mesh Case się ściera, a Puro ma inne wady, trzeba poszukać czegoś innego.

Co poza tymi dwoma (i Nillkinem) da najlepszą ochronę i będzie praktyczne w użyciu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Puro od pol roku, spisuje sie swietnie. Nic innego nie bym nie chcial :)

skrobnięte z czterech rdzeni :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie polecam combo mesh z calego serca. Mam go do nexusa 4 i wciskają sie przyciski tak samo jak bez etui. Jak kazda ochrona na telefon etui troche powieksza objętość calego smartfona.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześc:) a ja mam pokrowiec z case mate hybrid tough. Jestem z niego bardzo zadowolony:) Służy mi już 4 miechy i nadal wygląda dobrze (nie pościerał się) i rzecz jasna chroni dobrze;D Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi