Skocz do zawartości
gen.salvador

[ETUI] Etui do LG 4X HD P880 na lepszy uchwyt i ochronę.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja do tego Nillkina nie jestem przekonany - raz wsadzałem telefon do uchwytu w aucie i nie wcelowałem ;) no i niestety zleciał w dół, o dziwo zdążył się w locie obrócić i przyrył w coś górną srebrną ramką, na której pozostał piękny, wgnieciony ślad :facepalm:

Dlatego zdecydowanie bardziej widzi mi się ten Puro z ostatniego linku - być może nie taki wypasiony jak Nillkin, ale jak zdążyłem już ustalić z jednym sprzedawcą, chroni wszystkie cztery krawędzie - mam zamiar go kupić, co w połączeniu z folią na wyświetlaczu powinno dać mi względny spokój w kwestii niespodziewanych uszkodzeń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie a propos tego nillikina z drugiego linku, na ile chroni ekran przy upadku na płask tzn na ile rant etui wystaje ponad powierzchnię szkła ?

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja używam takiego skórzanego etui SKÓRA JAGNIĘCA_ Etui LG 4X HD P880 _KRAK_FV23 (2926982524) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

mój poprzedni telefon czesto lądował na ziemi więc wolałem kupić coś co ochrania cały telefon, a jak jestem w pracy czy w domu to poprostu wyciągam go z niego ... jeśli chodzi o Twoje propozycje to odradzam tylko 3, bo miałem podobny kiedyś i jest za********e nieporęczny w codziennym uzytkowaniu, nadaje się do tabletów a nie telefonu ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, analizując wasze propozycje i doświadczenia z "ochraniaczami", pomimo początkowego entuzjazmu muszę odrzucić produkty firmy NILLKIN, miałem chrapkę na to klapkowe etui za 80zł, ale obawiam się że otwarta do tyłu osłona będzie mi tylko przeszkadzać w pewnym uchwycie telefonu. Pozostaje mi wybrać pomiędzy białym

S-line http://allegro.pl/wzmacniane-etui-s-line-lg-p880-swift-4x-hd-i2914966620.html

i PURO Case http://allegro.pl/puro-case-etui-lg-optimus-4x-hd-p880-i2894555136.html

o ile S-Line jest mi znany bo używałem go na innym telefonie, poza tym ma dokładne zdjęcia pokazujące wypustki na krawędziach, to nic nie wiem o PURO Case, czy ktoś z was używał PURO Case o podobnej fakturze w swoim telefonie ?

Jesteście mnie w stanie przekonać że jest lepszy od S-LINE ? ( bo że droższy to już wiem :D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja po dłuższym zastanowieniu kupiłem puro. Od 2 miesięcy chroni mój telefon na spółkę z folia ochronna :D Idealnie leży w dłoni, nie ma szans aby się wyslizgnal ;) Łapy mam duże, wiec mi rozmiar telefonu sprzyja, natomiast chcąc chronić telefon, kupiłem gumkę puro. Nie dość, że lepiej leży w dłoni to jeszcze chroni. I to w atrakcyjnej cenie i przy odpowiednich walorach estetycznych :D

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bart.pron dasz radę wrzucić jakieś foty tego PURO ? samo etui, albo jak Ci się uda to telefon w etui ?

Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziś w okolicach 21 powinny być ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post-13548-14255715776297_thumb.jpg

post-13548-14255715776688_thumb.jpg

post-13548-14255715777021_thumb.jpg

post-13548-14255715777021_thumb.jpg

post-13548-14255715777572_thumb.jpg

A więc proszę, zdjęcia lądują, wszystko ładnie, schludnie i lekko opóźnione ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnie, dzięki za foty! Na pewno mi i wielu innym osobom pomogą w podjęciu decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja, tak jak niektórzy poprzednicy, bardzo chwalę sobię Nillkina. Bardzo dobrze wykonane etui i faktura. Sądzę że byłbys zadowolony. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi