Skocz do zawartości
gen.salvador

[ETUI] Etui do LG 4X HD P880 na lepszy uchwyt i ochronę.

Rekomendowane odpowiedzi

aruom

Ja posiadam Nillkina z klapką za 80 pln (3 link). Super się prezentuje, jest elegancki. Do klapki trzeba się przyzwyczaić ale mnie nie przeszkadza w użytkowaniu. Przy połączeniu przychodzącym otwieram klapkę, odbieram połączenie, zamykam klapkę przykładam tel do ucha i rozmawiam. Etui posiada wycięcie na głośnik. W przeglądaniu neta i całej reszcie telefon trzymam w lewej ręce, kciukiem przytrzymuję klapkę i prawą ręką obsługuję telefon. Najważniejsze jest to że ekran mam zabezpieczony w razie upadku. W komplecie są dwie folie ale na razie nie przyklejałem. Dla chętnym mogę cyknąć fotkę.

Mam nadzieję że pomogłem.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demek#

Ładnie wygląda ten puro na zdjęciach. Ja zamówiłem Nillkina, zobaczymy jak dojdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up: nie tylko ładnie wygląda, ale w połączeniu z folią ochronną jest o wiele bardziej funkcjonalny i tańszy od nillkina z z klapką ;) No a o kwestiach estetycznych nie będę się wypowiadał, gdyż o gustach się nie dyskutuje :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demek#

Kupiłem bez klapki, bo z nią według mnie jest dość nieporęcznie. Zobaczymy w praktyce : )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miał ktoś z was styczność z tymi etui ? Pisałem do sprzedawcy na allegro mówił że powierzchnia jest gładka wiec może nie pomóc w pewnym uchwycie, ale trzeba przyznać że wygląda fajnie ;) wypowiedzcie się.

http://www.nillkin.com/english/proshow.asp?mid=2&sid=0&tid=0&cid=1&scid=13&id=2697&page=1

post-195071-14255715864615_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem to etui w Chinach, kosztowało 37 zł (na Allegro 57PLN). Powinno przyjść za ok. 2 tyg, wtedy się wypowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przesyłka gratis, a etui trzeba szukać na ebay.pl, tylko zaznaczyć, że ma szukać cały świat.

@edit:aktualnie najtaniej 40 zł

http://www.ebay.pl/itm/NILLKIN-City-series-Hard-Cover-Case-Screen-Protector-For-LG-P880-Optimus-4X-HD-/160927376802?pt=PDA_Accessories&var=&hash=item6b2254e089

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za info! kupiłem ostatecznie NILLKINA z klapką, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

To też moja pierwsza przecierka z ebay.pl i paypal ale zaoszczędzę około 25zł..

BTW: czy wiesz skąd biorą się mikro transakcje z paypal i ebay na kwotę 1zł ??

Wczoraj łącznie z rejestracją i zakupem było ich 3 x 1 zł + cena przedmiotu. To lekkie przegięcie. Mam kartę Inteligo Visa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja wpłaciłem kasę na konto paypal i dopiero zrobiłem przelew, więc nic takiego nie miało miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi