Skocz do zawartości
gen.salvador

[ETUI] Etui do LG 4X HD P880 na lepszy uchwyt i ochronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać z folią 3mk shield. Miałem nadzieję, że etui zasłoni całkowicie wszystkie łączenia ekranu z obudową i ew. niespasowanie folii będzie niewidoczne. Niestety łączenie na górze i dole jest odsłonięte. Jak folia w pionie będzie źle ścięta to znając mnie będę tydzień kląć na całą ekipę 3mk, a na koniec folia wyląduje w koszu. Jakoś drażni mnie wsadzanie kółka w kwadrat.

Ja mam folię 3MK i choć jest doskonale dopasowana i pionowo cięta idealnie, to jednak jej krawędzie na górze i dole widzę, ale to głównie za sprawą futerału PURO, który, przynajmniej u mnie, w środkowej części górnej i dolnej krawędzi nie zachodzi tak super-idealnie na obudowę fona.

Ale michasm, przeglądając wszystkie możliwe opcje futerałów mogę Cię zapewnić, że lepszej kombinacji jak ta moja raczej nie znajdziesz jeśli chodzi o ochronę telefonu z każdej strony, nie licząc ewentualnie tego Nillkina z klapką, ale to już jednak jest inny rodzaj podejścia do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja właśnie sprawiłem sobie NILLKIN pokrowiec, jak dojedzie wraz z telefonem (prawdopodobnie w poniedziałek) mogę podesłać jakieś fotki;) To co mnie do niego przekonało to mikrofibra od wewnętrznej strony, taka wkłada w laptopie u mnie sprawiała cuda ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem i mam założony ten z drugiego linku. Dużo lepiej leży w dłoni, telefon nie rusza się w obudowie i nawet to wygląda dobrze. Niestety po założeniu foli na ekran trzeba nieco mocniej palcem po ekranie śmigać, podobnie tyczy się to obudowy, zasięg wifi jak i sieci GSM troszkę się pogorszył ale różnica jest naprawdę minimalna .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    demek#

Dziś dostałem Nillkina bez klapki - NILLKIN SUPER SHIELD LG P880 OPTIMUS 4XHD + FOLIA (2960572299) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jestem zadowolony, bo chodzi mi o ochronę ( nie wiem czy cały czas będzie w etui, czy tylko podczas bycia w terenie- czyli głównie od wiosny). Jest dopasowany, dobrze wygląda, dobry chwyt. Według mnie tylny panel sam w sobie nie jest bardzo przyczepny i trzymając za sam tył telefonu lepszy jest oryginalna obudowa - ale to nie jest gumowe etui, więc pewnie tak ma być :) A może to kwestia przyzwyczajenia. Ogólnie etui na plus.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Etui Bugatti Wsuwka LG Optimus L9 P760 4X HD P880 (2978282853) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy ktoś miał do czynienia z futerałami tej firmy - dzisiaj pochodziłem po sklepach ale nie znazlazłem nigdzie a w ciemno trochę sie obawiam

ciekawe czy idealnie pasuje do 4X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od 2 miesięcy używam etui z miękkiej skóry dla GS3, który jednak jest obły i na krawędziach etui wychodzi inny kształt, ale obok szwu, więc to naprawdę mały problem. Na długość jest w sam raz, idealnie trzyma się wnętrza. Telefon nigdy sam nie wypadł, a wychodzi bardzo łatwo.

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Usvart

Ja kupiłem ten sam co demek#. Jestem zadowolony. Idealnie spasowany, dobrze trzyma, nie powiększa telefonu a i lepiej leży w ręku. Myślę, ze telefon będzie bezpieczniejszy.

Folię nakleiłem Brando Ultra Clear. To moje pierwsze doświadczenie z folią na telefonie, ale jestem mega zadowolony. W ogóle jej nie zauważam podczas pracy i zabawy, a i czuję się trochę pewniej mając ją. O innych się nie wypowiem - tak jak pisałem, mam zerowe doświadczenie z foliami. Ale Brando UC spełniła moje oczekiwania z nawiązką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emtv

Czy ten nillkin super shield jest sztywny? Czy on czasem nie nie zrobi więcej krzywdy niż pożytku? Obawiam się, że przy nawet niewielkim ruchu wewnątrz tej kabury może porysować ramkę telefonu.

Nie wiecie czy istnieje jakiś futerał z takirgo materiału jaki często stosuje HTC? Chodzi mi o taką lekko gumowaną powłokę. Po zdjęciach na allegro ciężko cokolwiek orzec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Iar

Nillkin nic ci nie porysuje , pod tym względem nie musisz się obawiać, na pewno daje ochronę w razie upadku.

A czy będzie się podobał i czy będziesz go używał to inna sprawa, ja wolę swój telefon bez żadnego ubranka :)

Wysłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

NILLKIN Etui FLIP SKÓRA LG 4X HD 4XHD P880 + Folia (3049480893) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zastanawiam się nad takim etui. Mam tylko pytania do kogoś, kto ma Nillkina - czy te "plecki" na telefonie bardzo go pogrubiają?

Jak myślicie, czy ta klapka bez naklejonej folii na ekranie (raczej nie chciałbym naklejać) może go porysować czy to raczej delikatny materiał?

A może ktoś używał futerału tego typu i mógłby się podzielić wrażeniami?

Ten mi się nawet podoba bo takich z klapką opadającą na dół w trakcie rozmowy jakoś nie trawię. Ten tutaj jest coś jak do oryginał do Note 2 i można zamnknąć klapkę i rozmawiać przez nią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi