Skocz do zawartości
gen.salvador

[ETUI] Etui do LG 4X HD P880 na lepszy uchwyt i ochronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Iar

Kupiłem taki w czarnym kolorze, wygląda przyzwoicie, ta wewnętrzna strona klapki jest ze skóry więc nie powinna uszkodzić szybki.

Niestety trochę pogubia aparat, ja zamawiane na eBay za 48 zł, zanim dojechał przyzwyczaiłem się do 'gołego' 4x :-), ale muszę przyznać że w tym etui wygląda całkiem elegancko.

Wysłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    antiqu
    NILLKIN Etui FLIP SKÓRA LG 4X HD 4XHD P880 + Folia (3049480893) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zastanawiam się nad takim etui. Mam tylko pytania do kogoś, kto ma Nillkina - czy te "plecki" na telefonie bardzo go pogrubiają?

Jak myślicie, czy ta klapka bez naklejonej folii na ekranie (raczej nie chciałbym naklejać) może go porysować czy to raczej delikatny materiał?

A może ktoś używał futerału tego typu i mógłby się podzielić wrażeniami?

Ten mi się nawet podoba bo takich z klapką opadającą na dół w trakcie rozmowy jakoś nie trawię. Ten tutaj jest coś jak do oryginał do Note 2 i można zamnknąć klapkę i rozmawiać przez nią.

Mam nillkina bez klapki i jestem zadowolony. Według mnie nie pogrubia telefonu i dobrze trzyma się w ręce.

Myślę że będziesz zadowolony z zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Ja niestety nie mam konta na ebay więc chyba będę musiał jednak przez Allegro przepłacić :-(

Chyba, że gdzieś "na żywo" w Szczecinie znajdę ale prawdę mówiąc same takie tanie "badziewie" jest we wszystkich tych punktach z akcesoriami GSM.

A jak korzystasz z tego etui - da się rozmawiać z zamkniętą klapką - nie ma pogorszenia jakości rozmowy?

Wygodny w użytkowaniu ten futerał? Rozumiem, że jak dzwoni otwierasz klapkę, odbierasz rozmowę i zamykasz klapkę na czas rozmowy? Nie jest to uciążliwe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Iar

Dokładnie tak jak napisałeś, trzeba się przyzwyczaić, słychać w obie strony bardzo dobrze. Mam futerał 3 dzień, powoli się przyzwyczajam, wygodniej było bez futerału ale teraz jest bezpieczniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a na jakiej zasadzie ta klapka przylega do telefonu? bo nie widzę żadnego (popularnego w klapkach wiszących z dołu) rozwiązania z magnesem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VVADER

Też jestem tego ciekaw bo właśnie leci do mnie z Chin ten Nillkin. Wolałbym żeby klapka była w jakiś sposób zamocowana, a nie swobodnie dyndała bo to może być uciążliwe. Na zdjęciach producenta niewiele można zobaczyć, może ktoś z posiadaczy się wypowie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

A w jaki sposob kupujecie to na ebayu? Czy macie założone konto, jak sie płaci za towar i ile czeka?

Trzeba płacić jakieś cło bo kiedys czytałem o tym artykuł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Iar

Niestety klapka sobie dynda, lecz wg mnie nie jest to jakąś dużą wadą. Chociaż żona i córka gdy oglądały futerał pytały, jak się go zamyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VVADER
    A w jaki sposob kupujecie to na ebayu? Czy macie założone konto, jak sie płaci za towar i ile czeka?

Trzeba płacić jakieś cło bo kiedys czytałem o tym artykuł.

Ja mam na ebay'u konto, płacę za pomocą PayPal. Co do cła to już wielokrotnie zamawiałem z Chin, a cła jeszcze nigdy nie przyszło mi płacić. O pierdółki typu pokrowiec to w ogóle bym się nie martwił bo mają za niską wartość, by było nakładane na nie cło przez UC (Urząd Celny). W przypadku kosztowniejszych przesyłek Chinole wysyłają je jako GIFT i zaniżają wartość przesyłki, wtedy też najczęściej cło nas omija.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Czy zaraz po założeniu konta na Ebayu można kupować?

Jak się zakłada to konto PayPal bo nie używałem tego nigdy?

Ile się czeka na dostawę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi