Skocz do zawartości
gen.salvador

[ETUI] Etui do LG 4X HD P880 na lepszy uchwyt i ochronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Iar

Konto na PayPal zakładasz na stronie i juz, po założeniu konta na eBay możesz od razu robić zakupy.

Czas dostawy jeśli sprzedawca jest Chin wynosi ok 3 tygodnie, być może przy wyborze innej formy wysyłki jest taniej, ja zawsze brałem z bezpłatną wysyłką.

Wysłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kontynuując wątek ochrony naszego pięknego LG :), zastanawiam się nad takimi ofertami :

1.NILLKIN Etui FLIP SKÓRA LG 4X HD 4XHD P880 + Folia (3049480893) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2.ETUI NILLKIN SKÓRA ENGLAND LG P880 (OPTIMUS 4X HD) (3039807188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

3. ETUI NILLKIN SUPER SHIELD LG P880 (OPTIMUS 4X HD) (3052480153) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

4. QUALITY LINE CLASSIC BROWN DO LG P880 4X HD + PT (3042422848) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

5. ETUI NILLKIN CITY IMPR. LG P880 (OPTIMUS 4X HD) (3034036413) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

6. Niezniszczalne Etui TPU do LG Swift 4x HD P880 (3016231624) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ogólnie rzecz biorąc, najprzychylniej patrzę na futerały z zamknięciem magnetycznym - wydaje mi się, że najlepiej ochraniają telefon, choć z drugiej strony noszenie smartfona w takim futerale może być niewygodne (?), prowadzenie rozmów (?). No właśnie jak to jest ? Może wypowie się jakaś osoba, mająca doświadczenia z używaniem takiego rodzaju ochrony na telefon ?

Jak zapatrujecie się na pozostałe możliwości ochrony, które wkleiłem powyżej ?

Kurczę, ciężka sprawa, nie jestem do końca przekonany co byłoby najbardziej skuteczne,a przy tym nie oszpecało telefonu. Doradźcie ;)

Jak macie inne propozycję jak zabezpieczyć nasz LG to śmialo wklejajcie, inne osoby być może na tym skorzystają :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam takie Niezniszczalne Etui TPU do LG Swift 4x HD P880 (3016231624) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tylko że przezroczyste i bardzo sobie cenię . Ładnie osłania telefon , idealnie trzyma się w dłoni .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja posiadam takie cudo i nie zamieniłbym na żaden inny typ ochrony:PURO Case - Silikon LG Optimus 4X HD P880 + FOLIA (3026614849) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Do tego posiadam folię z poliwęglanu firmy 3MK i całość spisuję się rewelacyjnie.

Dodam, że etui ma inny kolor niż wygląda to na ukcji. Kolor jest ciemno- przezroczysty.

Nie polecam etui tzw S-line gdyż pogrubia znacznie telefon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również polecam etui PURO :) Jakość wykonania i dopasowanie nie ma sobie równych, do tego nie pogrubia znacznie telefonu, dzięki czemu nadal wygląda estetycznie. Jedynym mankamentem jest zwiększona czułość przycisku "power" po założeniu etui, jednak wystarczy żyletka + jedno cięcie i wszystko jest ok :) Poniżej zdjęcia dla niezdecydowanych:

post-160325-14255718433203_thumb.jpg

post-160325-14255718439205_thumb.jpg

post-160325-14255718434398_thumb.jpg

post-160325-14255718436862_thumb.jpg

post-160325-14255718435393_thumb.jpg

post-160325-14255718435985_thumb.jpg

post-160325-14255718437743_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Martwi mnie jedynie to, że zabezpieczenia, które przedstawiliście nie ochraniają wyświetlacza :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To powiedz jak upuścić telefon w tym etui PURO wymienionym wyżej tak, żeby wyświetlaczem uderzył o ziemię, schody czy krawężnik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To powiedz jak upuścić telefon w tym etui PURO wymienionym wyżej tak, żeby wyświetlaczem uderzył o ziemię, schody czy krawężnik.

Różne sytuacje się zdarzają. Przecież jak upuścisz telefon na schody, krawężnik to istnieje wbrew pozorom duże prawdopodobieństwo, że uszkodzi się wyświetlacz, jeżeli nie potrafisz sobie tego wyobrazić to sorry bardzo, a to etui PURO nie ochrania wyświetlacza tylko boki teleofnu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Mnie niestety taki "kondom" nie przekonuje zupełnie. Cały czas nie mogę znaleźć nic sensownego na 4X :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ilczak

Nie przesadzajmy, do normalnego użytkowania taki "kondom" + folia w zupełności wystarcza. Nikt przecież nie rzuca telefonem o różne ostre kanty żeby nadziać wyświetlacz. Sam mam połączenie o jakim wspomniałem i od ponad miesiąca nic się nie stało z telefonem i nie mam żadnych obaw o niego. Na płaskie wyświetlaczem do dołu może spokojnie spaść, w końcu te silikonowe osłony wystają ponad ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi