Skocz do zawartości
gen.salvador

[ETUI] Etui do LG 4X HD P880 na lepszy uchwyt i ochronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś ma jakieś bezpośrednie porównanie Nilkina (bez klapki) i Puro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie najbezpiecznijeszą formą ochrony telefonu jest futerał z klapką magnetyczną i chyba na takie zabezpieczenie się zdecyduje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

SAMSUNG galaxy NOTE 2 futerał FILC SKÓRA etui (3053430614) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Co sądzicie o czymś takim?

Czy ktoś może używał z takiego filcu, czy to nie może porysować ekrany i obudowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grafet
    Konto na PayPal zakładasz na stronie i juz, po założeniu konta na eBay możesz od razu robić zakupy.

Czas dostawy jeśli sprzedawca jest Chin wynosi ok 3 tygodnie, być może przy wyborze innej formy wysyłki jest taniej, ja zawsze brałem z bezpłatną wysyłką.

Wysłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk

Trzeba dodać, że, żeby kupować przez PayPal musisz mieć na nim środki (trzeba zrobić przelew na konto PayPal). Albo zarejestrować kartę płatniczą, tak jest najwygodniej, bo nie trzeba trzymać pieniędzy na PayPal-u.

Co do etui to zamówiłem takie : Black Flip Leather Pouch Hard Skin Case Cover Special for LG Optimus 4X HD P880 | eBay

Mam jej parę dni. Jak za tą cenę uważam, że jest bardzo przyzwoite, dobrze dopasowane. Zawsze kupuję do kolejnych telefonów najtańsze etui tego typu. wytrzymują około 1,5 roku dość intensywnego używania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie otrzymałem mój futerał ;).

Wypada coś o nim powiedzieć, być może ktoś z użytkowników zdecyduje się na podobny zakup.

Etui wygląda elegancko, nie pogrubia jakoś specjalnie telefonu, może minimalnie. Dobrze leży w dłoni, co ważne nie jest śliskie.

Pokrowiec posiada wszystkie potrzebne otwory - na złącza, przyciski funkcyjne, soczewkę foto. - minusem jest jednak brak otworu na wejście do ładowarki, lecz to raczej nie powinno stanowić problemu w codziennym użytkowaniu... :)

Telefon utrzymywany jest przez plastik, na który naniesiony został kauczuk. Uważam, że zabezpieczenie zostało solidnie wykonane.

Etui zamykane jest na magnetyczny klip.

Ogólne z zakupu jestem zadowolony. Zobaczymy jak będzie po kilku miesiącach użytkowania :)

Zrobiłem pare fotek, może komuś się przydadzą. :)

post-205966-14255719085952_thumb.jpg

post-205966-1425571908922_thumb.jpg

post-205966-14255719092507_thumb.jpg

post-205966-14255719095613_thumb.jpg

post-205966-14255719098663_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    balina
    Napisano (edytowane)

meetyou, mam dokładnie takie samo etui, tydzień temu kupiłem je sobie w komisie GSM. Co do samego etui, to jest ono dobrze wykonane, choć dużo wygodniej obsługuje się telefon bez niego. Bezpieczeństwo kosztem ergonomii, jak w praktycznie każdym futerale.

Edytowane przez balina

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli był by ktoś zainteresowany to mam do sprzedania Hard Cover od Nillkin'a (kolor czarny) nowy za 25zł :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lubicz
    Jeśli był by ktoś zainteresowany to mam do sprzedania Hard Cover od Nillkin'a (kolor czarny) nowy za 25zł :D.

Wysłałem PM, jestem zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Różne sytuacje się zdarzają. Przecież jak upuścisz telefon na schody, krawężnik to istnieje wbrew pozorom duże prawdopodobieństwo, że uszkodzi się wyświetlacz, jeżeli nie potrafisz sobie tego wyobrazić to sorry bardzo, a to etui PURO nie ochrania wyświetlacza tylko boki teleofnu.
    Oooooo. To zrób tak, żeby schodek dotknął środka miski. Pokaż mi zdjęcie to uwierzę :D Kanty się nie liczą!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi