Skocz do zawartości
gen.salvador

[ETUI] Etui do LG 4X HD P880 na lepszy uchwyt i ochronę.

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, czy wy gustu nie macie? Jaki jest w ogóle sens używania tych wszelkich futerałów? Abstrahując od osób wykonujących fizyczne, brudne prace bo tacy raczej w ogóle nie korzystają z tego typów telefonów.

O ile mógłbym przełknąć jeszcze delikatnego hardcasa czy folię na ekran, ale żeby pakować go w coś takiego: http://i824.photobucket.com/albums/zz166/popstock2009/Mo/824kina219.jpg ?

Naprawdę jest to dla mnie niezrozumiałe, jak można tak ładny i elegancko wykonany telefon, którego producent zrobił wszystko by był jak najcieńszy, pogrubiać o 5mm i obrzydzać jakimś tandetnym etui?

Sens widziałbym jedynie w etui stylizowanym na okładki Kindla/SGS III: http://imageshack.us/a/img211/6875/seefc1g6fwecstd002galle.jpg

Będę wdzięczny za wyjaśnienia, może jest coś o czym nie pomyślałem.

Edytowane przez evolucja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    emtv

Myślę, że nie pomyślałeś o tym, że czasami ktoś jeździ na rowerze, quadzie, biega (nie koniecznie po równych nawierzchniach) itd.

Też byłem przeciwnikiem tego typu wynalazków jak miałem HTC. Jednak teraz jak widzę drobniutkie odpryski przy gnieździe usb to wiem, że przy byle jakim otarciu o np skałę będzie zonk!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil

Dlatego ja kupuję takie etui jak w moim poście kilka wyżej. Jak gdzieś idę to telefon mam w etui a do używania wyciągam i mam "czysty" telefon w całej okazałości.

Myślałem też nad taką "okładką" ale niestety do 4X jest tylko Nillkin a on zakrywa całe boki telefonu i dodatkowo go pogrubia dlatego zrezygnowałem na rzecz "wsówki".

Takich z klapką zupełnie nie rozumiem - obrzydlistwo!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Grafet
    Oooooo. To zrób tak, żeby schodek dotknął środka miski. Pokaż mi zdjęcie to uwierzę :D Kanty się nie liczą!

Twierdzisz, że słuchawka nie może spaść ekranem na leżący np kamień, róg schodów bez barierki? :-) ja sobie wyobrażam...

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a tak z ciekawości zapytam jak wygląda kwestia nagrzewania telefonu w takim futerale np. od nillkina czy puro ? jak to odprowadza ciepło podczas grania ? bo tak wyjmować z tego etui żeby sobie pograć to średnio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przypadku puro, to muszę przyznać, że różnicy w nagrzewaniu się nie dostrzegam. Podczas grania ciepłej jest tam, gdzie procesor, ale to przecież normalne ;)

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    androg

Cześć wszystkim!

Właśnie nabyłem LGika w Play'u i czytając Wasze posty postanowiłem zakupić jednak NILLKINA..mam nadzieję, że to dobry wybóra:|

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    androg

hmm,,, ok 10zł tańszy, ale będę miał go w ciągu 2dni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm ja też się zastanawiam nad tym Nillkinem bez klapki, lub Puro.... Pierwszy z nich wygląda chyba lepiej na zdjęciach, ale nie ma ochrony góry i dołu telefonu. Puro z kolei to posiada, ale ( na zdjęciu) gorzej się prezentuje i ma zasłonięte przyciski od glośności i odblokowywania fona, co może utrudnić ich naciskanie... Jakieś rady odnośnie wyboru :P ??

---------- Post dołączono 20-04-13 o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano 19-04-13 o 22:09 ----------

i jeszce takie pytanko. te pokrowce Nillkin z jakiego są tworzywa?? Jest to plastik?? Czy jakiś rodzaj gumy? Będzie ten materiał chociaż troche amortyzował telefon przy upadku ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    psajtex

Mam Puro i się wypowiem na jego temat:

jeżeli chodzi o ochronę telefonu, to jest doskonała: materiał to taka guma, wszystkie elementy są dobrze schowane.

Fajnie zwiększył wagę telefonu.

Niestety, jest trochę śliski i jest większa możliwość wyśliźnięcia (OMG, co za słowo :szok:) się telefonu z dłoni.

Przyciski są schowane - głośności dobrze działają, power trzeba było lekko wyciąć gumę, bo przy pierwszym włożeniu telefonu do pokrowca automatycznie fon się wyłączył - bo power był cały czas wciśnięty.

Bo bokach w pionie pokrowiec przylega idealnie, w górnej i dolnej części - poziomach - w moim przypadku delikatnie odstaje i jest mała szparka, gdzie wpadają paprochy i nie specjalnie to wygląda - patrząc od przodu (ekranu).

Podsumowując:

- jeżeli chodzi o ochronę przed urazami po upadku itp. - to spełnia swoją rolę w 100% - chociaż sam nie doświadczyłem tego;

- jeżeli chodzi o wygląd i estetykę, to nie polecam - po prostu telefon w nim traci swój urok + dodatkowo te szpary szpecą go po prostu.

Jednakże wybrałem go z racji warunków, w jakich z nim korzystam - jestem zadowolony.

Powyższa opinia jest moja - subiektywna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi