Skocz do zawartości
wasco

Nie działające przyciski sensoryczne back i menu w Galaxy SIII

Rekomendowane odpowiedzi

wasco

Witam,

Jako, że jest to mój pierwszy telefon z androidem jeszcze nie bardzo orientuje się w obsłudze i niuansach związanych z telefonem. Z góry przepraszam więc jeżeli pytam o coś oczywistego.

Telefon mam drugi dzień. Pierwszego dnia wszystko działało jak najbardziej w porządku natomiast drugiego dnia bez żadnego wyraźnego powodu (nie ma mowy o zalaniu, upadku etc.) przyciski back i menu przestały się podświetlać i reagować na dotyk (reszta telefonu pozostaje sprawna). Nie muszę chyba wspominać, że jest to bardzo kłopotliwe, jeżeli chodzi o dalsze użytkowanie telefonu.

Próbowałem wyjmować baterię, przywracać telefon do ustawień fabrycznych jednak bez żadnego skutku.

Czy ktoś spotkał się z takim problemem? czy jest to wina oprogramowania czy wada sprzętu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

Na pewno wina sprzętu, oddawać do sklepu może wymienia na drugi bo ten jest walniety.

Wysłane z mojego GT-I9300

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Nie mieszac nic w romach, tym bardziej, ze jak mowisz, jest to Twoj pierwszy telefon z androidem. Jak kupies go w sklepie, lec i powiedz, ze od samego poczatku byl wadliwy,niezgodnosc towaru z umowa i te sprawy, to pozwoli Ci wymienic telefony bez czekania az odesla go na gwarancje itd. No a jak kupiles od kogos, to pozostaje Ci serwis. Nie wiem jak w przypadku operatorow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wasco

Oddałem do serwisu.

W przypadku gdyby było to coś błahego miałem dostać telefon na drugi dzień. Niestety pojechał dalej, do warszawy (w gdyńskim serwisie nie potrafili tego zrobić) co najmniej na tydzień.

Cudownie zaczęła się moja współpraca z samsungiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i zapewne dostaniesz telefon z wymienionym panelem przednim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi