Skocz do zawartości
trasek

nie mogę dodzwonić sie do jednej osoby -co może być przyczyną?

Rekomendowane odpowiedzi

trasek

Witam!

od niedzieli mam następujący problem -nie mogę dodzwonić sie do dziewczyny -za każdym razem gdy do niej dzwonie słyszę sygnał zajętości(pierwszy sygnał normalny potem jakby odrzuciła połączenie) - u niej pojawia sie od razu nieodebrane połączenie. Nie mam pojęcia o co chodzi -w ustawieniach nie ma zablokowanych numerów a problem pojawił się " znikąd" -ona dzwoni do mnie bez problemu, smsy w obie strony również dochodzą.

Jak przełożone kartę sim do innego telefonu problem NIE znika -to samo -a wiec wina leży po stronie jej telefonu

W salonie PLAY(gdzie oboje mam numery) nie mają pojęcia co jest tego przyczyną -ale twierdzą, że na 100% nie jest to wina operatora.

Podobny problem miał mój znajomy -który też nie mógł sie dodzwonić do kogoś -pomógł format telefonu -czego chcę uniknąć

na jej telefonie NIE były instalowane żadne programy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bezik

Zrób format telefonu skoro Twojemu koledzę pomogło, to warto spróbować, ale przedtem zrób backup aplikacji, kontaktów co Ci tam potrzebne i powinno być git ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz przegrzebać dokładnie ustawienia telefonu dziewczyny bo pewnie ma odrzucanie połączenia danego nru, albo zrób przywrócenie ustawień tel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spy

Miałem to samo i u tej drugiej osoby, do której chciałem się dodzwonić było włączone przekierunkowanie mojego numeru :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam!

za każdym razem gdy do niej dzwonie słyszę sygnał zajętości(pierwszy sygnał normalny potem jakby odrzuciła połączenie)

identyczna sytuacja ma miejsce, gdy zablokujesz w swoim telefonie połączenia z danego numeru, testowałem to kiedyś z ciekawości, pytanie czy dziewczyna ma telefon na androidzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trasek

witam!

tak -ma telefon na androidzie

co do pytań o przekierowania i blokady -szperałem -wszystko jest dobrze -żadnych blokad, przekierowań....

chyba zostaje reset:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , ta sprawa z telefonem czy to sie juz wyjasnilo , wiem to bylo pare lat wczesniej ale jezeli ktos ta sprawe jeszcze obserwuje  chciala bym by ktos napisal ,  poniewaz mam podobny problem ale wszystko to co tutaj bylo proponowane nic nie zadzialalo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

Niech doda cię do spisu jeszcze raz - inna nazwa, numer z +48 lub bez - inaczej niż jesteś obecnie. Po zabiegu restart fona i sprawdź.

Ps.

Oboje przekładaliście karty sim do innych fonów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wiec tak  ja moge do niego dzwonic i inne osoby moga do mnie dzwonic , on moze mi pisac smsy , dzwonic na wattsapp ale nie moze dzwonic , jak dzwoni u mnie sie nic nie pokazuje a u niecho powiadomienie ze jest blad numeru , ja wykasowalam jego on mnie dodalismy sie na nowo nie pomoglo , nie mam go na liscie blokowanych ani nie mam przekierowania na inne urzadzenie , zrobilam restart telefonu do ustawien producenta on to samo zrobil , dalej nic , poszlam do mojej sieci sprawdzali wszystko , network , kasowali moja siec na nowo zakladali , przelozyli moja karte do innego telefonu dalej nie dziala , wymienili mi nowa karte dalej nie dziala, wpisuje jego telefon z + i  lub z 0 nic nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzidexx

@Kassidy

Niech on spróbuje wklepać #31# i "zadzwoń" - możliwe, że trzeba będzie dwa razy.

Po 1szym - niech zadzwoni do ciebie i na jakiś inny. Jak nigdzie nie dodzwoni się to drugi raz #31#.

#31# - ukrycie id dzwoniącego, włącza i wyłącza tę funkcję.

Niedawno testowałem ukrycie mojego nru(orange na kartę) i miałem podobny skutek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi