Skocz do zawartości
Ruffy

Jakie etui?

Rekomendowane odpowiedzi

Ruffy

jak w temacie, jakie etui macie do swoich Tipo? chodzi mi o jakieś ładne etui dla dziewczyny... zastanawiam się nad jakimś sline ;> ORYG.S-LINE GEL ETUI GUMA XPERIA TIPO ST21i +FOLIA (2932601038) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. coś w takim stylu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ruffy

a jak jest z przyleganiem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to moje pierwsze etui tego typu więc porównania nie mam ale przylega dobrze i trzeba użyć trochę siły żeby je ściągnąć więc nie da się go ściągnąć nieumyślnie. Od razu ostrzegam że gratisowe folie są badziewne i w trakcie aplikacji już pojawiają się na nich rysy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam to samo co m1szczu, etui moim zdaniem bardzo dobre, ale folie kijowe i lepiej sobie kupić inną folie.

Telefon spadł mi już dosyć dużo razy ale nic sie nie uszkodziło te etui na pewno dużo pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    geekon

Ja mam to S Line z pierwszego postu. Jest z grubego tworzywa, bardzo wytrzymałe i dobrze przylegające. Telefon w nim wygląda masywnie... pancernie wręcz ;) Ma jednak minusy - zabudowane przyciski głośności, co utrudnia ich wciskanie, no i dziurka na jacka od słuchawek jest trochę za mała, da się jednak ją "stuningować" np. nożykiem do tapet.

Widzę, że ta druga ma odkryte przyciski z boku - na pewno będzie wygodniejsza i w sumie zastanawiam się nad kupnem, ale na tych fotach z allegro widać prześwitujący tył tel... one są takie cienkie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kubex9

Dołączam się do pytnia geekona-czy to etui jest takie cienkie??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi