Skocz do zawartości
kamaslc

Sprawdzony samochodowy uchwyt na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam sprawdzonego uchwytu samochodowego na mojego HTC One S,

Moje oczekiwania

- Nie drogi (cena MAX 60 zł z wysyłką)

- Bardzo stabilny (nie wydający żadnych dźwięków podczas jazdy)

- Dobrze trzymający telefon

- Budowa raczej przegóbowa (nie chcę żadnych wyginanych prętów)

Myślałem nad czymś takim:

ORYGIN ŁADOWARKA + UCHWYT HTC ONE S/V/X Desire X/C (2948304964)

Tutaj dołączona jest od razu ładowarka samochodowa (tylko mam wątpliwości co do pozycji poziomej?)

UCHWYT SAMOCH. DEDYKOWANY HTC ONE S (2937123010)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki:

WZMOCNIONY UCHWYT do szyby GALAXY S S2 S3 S+ (2930047716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Kupiony na allegro (chyba za 10zł) ale nie u tego sprzedawcy. Uważam że kupno uchwytu dedykowanego pod jeden telefon nie ma sensu. Zmieniasz telefon i uchwyt też musisz.... Uchwyt ten używałem z Samsung Galaxy Ace i teraz z HTC one s.

Jest prosty w montażu, dobrze trzyma się szyby, dobrze trzyma komórkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mutii
    Szukam sprawdzonego uchwytu samochodowego na mojego HTC One S,

Moje oczekiwania

- Nie drogi (cena MAX 60 zł z wysyłką)

- Bardzo stabilny (nie wydający żadnych dźwięków podczas jazdy)

- Dobrze trzymający telefon

- Budowa raczej przegóbowa (nie chcę żadnych wyginanych prętów)

Myślałem nad czymś takim:

ORYGIN ŁADOWARKA + UCHWYT HTC ONE S/V/X Desire X/C (2948304964)

Tutaj dołączona jest od razu ładowarka samochodowa (tylko mam wątpliwości co do pozycji poziomej?)

UCHWYT SAMOCH. DEDYKOWANY HTC ONE S (2937123010)

Witam

Też szukałem dobrego uchwytu do naszego HOS. Kupiłem pierwszy podanych przez Ciebie, ale postanowiłem go oddać. Po pierwsze sprężyna "imadła" jest tak mocna, że miałem wrażenie ze mi zaraz zmiażdzy telefon, a po drugie pałąk imadła opiera się na klawiszu wyłączania telefonu co może, ale nie musi powodować wyłączenie się telefonu podczas jazdy po dziurach...

Teraz mam taki

http://allegro.pl/show_item.php?item=2895654581

I jak na razie jestem zadowolony

Ale myślę że ten uchwyt który podałeś jako drugi też będzie dobry.

Pozdrawiam

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    esik

Car Windshield Mount Stand Holder Cradle for HTC One S | eBay

Polecam w 100%, wprawdzie czeka się trochę na paczuchę, ale wolę wydać 15zł i poczekać 2-3tygodnie niż 40 żeby mieć od razu ; d

Mam go od ~~tygodnia, jechałem z nim 3x i mogę szczerze polecić. Trzyma się świetnie, nawet jak szyba paruje teraz zimą, pałąk porządny, mocowanie tak samo, telefon nie ma szans żeby się wyślizgnął. Świetnie się trzyma, bardzo mocne mocowanie, przy wkładaniu trzeba uważać bo mam wrażenie że przy częstym niedbałym wyciąganiu w miejscu zaczepu może się trochę porysować, trzeba to robić delikatnie. Generalnie jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

Wszystkie uchwyty tego typu to masakra dla obudowy. Miałem taki dla HD2 i Galaxy S2 i obydwa ściorały mi strasznie ramkę wokół ekranu. Zwłaszcza jeśli ktoś dużo jeździ i często wkłada/wyjmuje telefon. Przy anodyzowanym aluminium w HOS, które jak wiadomo lubi się porysować, to będzie raczej zabójstwo.

Ja od dwóch lat mam szczękowy uchwyt HR, coś mniej więcej takiego:

Głowica uchwyt szczękowy smartfon palmtop PDA 2 HR (2971451739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Nie wiem czy to dokładnie ten model, ale podobny.

Jest odwracalny (dolne podpórki można dać na dole albo na górze i odwrócić uchwyt o 180 stopni) i pasuje do wszystkiego. Miałem w tym czasie ok. 20 telefonów i dla każdego dało się uchwyt ustawić tak, że trzymał dobrze telefon i nie naciskał szczękami żadnego przycisku. Tylko radzę sobie zadzwonić do sprzedawcy i zapytać o ten "konfigurowalny" uchwyt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem dedykowany uchwyt do S-ki i strasznie ciężko wchodzi w niego. Sądzę, że po kilkunastu razach nie będę miał lakieru na obudowie i na razie nie korzystam ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też mam oryginalny i wchodzi lekko, a lakier nie odpada, bo złącze kabla USB jest zamocowane na stałe do obudowy, więc jak wsuwasz telefon to uswtawia się idelanie względem złącza w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem o co chodzi z tym USB ? Bo to chyba nie odpowiedź do mojego postu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz może czy masz czarną czy szarą wersję, bo do dość istotne. Nie uważasz? Moja szara nie ma żądnych rys na bokach od używania oryginalnego uchwytu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam szara i też nie mam rys bo włożyłem w dedykowany 2 razy. Nie napisałem że mam oryginalny lecz dedykowany. Nie mniej jednak boje się o nią i moim zdaniem uchwyt za 20zł z allegro nie powalił mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi