Skocz do zawartości
kamaslc

Sprawdzony samochodowy uchwyt na telefon

Rekomendowane odpowiedzi

aravus
    Ja też mam oryginalny i wchodzi lekko, a lakier nie odpada, bo złącze kabla USB jest zamocowane na stałe do obudowy, więc jak wsuwasz telefon to uswtawia się idelanie względem złącza w telefonie.

Hej. Nie wiem jak długo użytkujesz ten oryginalny uchwyt, ale słyszałem od znajomego, że złącze USB się wyrabia i po pewnym czasie potrafi nawet luzować złącze w telefonie. Odnosisz takie wrażenie? Może to kwestia uchwytu (On miał chyba HTC HD?), a może sposobu użytkowania? Trzeba bardzo uważać, precyzyjnie celować, czy robi się to intuicyjnie? Ufff, trochę tych pytań, sorki... pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja używam uchwytu nokii.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=3076414193

Telefon trzyma się idealnie za dwie gumowe, miękkie łapki, nic z dołu ani z góry go nie ogranicza. Uchwyt obraca się w każdą stronę i jest sztywny, ale za to ma krótki wysięgnik.

Ma tylko jedną wadę - przy obracaniu w prawo uchwyt się rozpina od podstawki, ale poradziłem sobie używając kleju.

Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GitBit

Dokładnie, dokładnie też polecam ten uchwyt od noki CR 115, do HOS'a pasuje idealnie. A problem z odpinaniem rozwiązałem również klejem :) Telefon wchodzi z lekkim luzem ale jak go zaciśniemy porządnie to trzyma wyśmienicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    massiwo

jak wyżej ;-)

właśnie zastosowaniem patent z klejem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poczytajcie sobie o uchwytach Clingo

ja używam i uważam, że obecnie nie ma lepszego uchwytu na rynku. Przyklejasz i odklejasz kiedy chcesz, trzyma się świetnie i nic nie ogranicza funkcjonalności. A gdyby działał gorzej po jakimś czasie, wystarczy umyć go w ciepłej wodzie. Genialna sprawa :)

Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rozwiązanie z uchwytem Nokii sprawdza się idealnie. Po waszych postach poszukałem w starym pudle po E72 i pasuje idealnie, telefon trzyma się bardzo dobrze, nic nie drga, nie trzęsie - super patent :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi