Skocz do zawartości
balina

Swift 4X HD vs Galaxy S2 vs RAZR vs Xperia S

Rekomendowane odpowiedzi

balina

Witam.

Za kilka dni przedłużam umowę w Play. Upatrzyłem sobie te oto cztery smartfony: LG Swift 4X HD (530zł), Samsung Galaxy S2 (530zł), Motorola RAZR (1zł) i Sony Xperia S (200zł). Ma to być telefon na następne cztery lata :) Oto, na czym mi zależy (kolejność nieprzypadkowa):

1. Internet (szybkie WiFi)

2. Wydajność (ogólna, jak i gry)

3. Wsparcie dev (aktualizacje systemu, nawet, kiedy producent "porzuci" urządzenie"

4. Jakość obrazu

5. Jakość muzyki

6. Bateria (wystarczy przynajmniej jeden dzień)

Na pierwszy rzut oka najlepszy jest 4X HD, ale boje się, że to tylko cyferki robią wrażenie, a LG jak LG, znów zawiedzie :(

Na drugim miejscu z kolei stawiam S2, choć nie wiem czy warto dopłacać te 530zł z Motoroli RAZR. A Xperia S, choć najsłabsza, to mnie urzeka (sam nie wiem czym), ale pewnie się na nią nie zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czystym sumieniem mogę polecić LG Swift 4xHD P880, jakiś czas temu sam na forum pytałem i mnie go polecili. Mam go od 2 dni i jestem zadowolony. Jest wykonany z dobrych materiałów, wszystko śmiga bardzo ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja także na twoim miejscu wybrałbym Lg, tegra 3 oraz bardzo dobry wyświetlacz IPS z rozdzielczością HD, baterię także ma pojemną 2150mAh. Niestety na wsparcie od producenta nie masz co liczyć, nie wiem jak wsparcie nieoficjalne. Do internetu lepszy niż pozostałe gdyż ma większy ekran 4.7 cala to już duża wygoda w przeglądaniu stron internetowych. Motorola Razr wypada najgorzej z całej czwórki pod względem wydajności, ale jeżeli nie chcesz wydawać więcej Razr nie będzie złym wyborem. Chociaż jak mówisz, że ma to być telefon na 4 lata to lepszy będzie Lg 4X

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    knst

Bez kitu, dopłacanie takiej kwoty do 4X'a nie ma sensu. Bierz RAZR. Jak ci nie przypadnie do gustu to pogoń na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Z czystym sumieniem mogę polecić LG Swift 4xHD P880, jakiś czas temu sam na forum pytałem i mnie go polecili. Mam go od 2 dni i jestem zadowolony. Jest wykonany z dobrych materiałów, wszystko śmiga bardzo ładnie.

Tak,a ostatnie Twoje posty to: "Ten telefon to gó**o,sprzedaje go". "Gta tnie na medium" "sprzedam dwudniowy lg 4x hd za 1200zł","Też się na tej firmie tak zawiodłem, pierwszy i ostatni raz.

" :rolleyes: Wiarygodna opinia.

Co do tematu,to nie wiem,czy jakiś smartfon wytrzyma cztery lata. Tak jak pisal kolega,masz RAZR za 1zł,a sprzedasz ją na allegro prawie za cenę 4x hd,do którego musisz dopłacić ponad 500zł... Sprzedasz za 1200zł,jak byś chciał dorzucisz kilka stówek i kupisz jakiś high'end. Dorzucając 400zł-500zł,już na pewno kupisz nowego S3. ;) Teraz pojawią się nowe telefony,to operatorzy wyprzedają,także ja na Twoim miejscu wziąłbym RAZR,nawet nie odpakował i sprzedał,dorzucił jakiś grosz i kupił coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix

Jeśli nie chcesz sprzedawać i kupować czegoś innego to bierz LG 4x jesli nie boisz się o niezawodność, lub bardziej pewnego ale już półtorarocznego Galaxy S2. Jeśli telefon ma starczyć na tyle lat to obowiązkowo musi mieć wymienną baterię, czego nie ma w xperia S i Motorola Razr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol19

To tak, ja bym brał sony xperie s, do internetu najlepsza, duże ppi, gry też obsłuży, chyba, że zależy ci na dużym ekranie i dobrej wydajności i masz z czego dopłacić, to bierz 4x, s2 odpuść, telefon może i dobry, ale ja za nowy więcej niż 1100zł bym nie dał, a razr, no cóż trochę opuszczona przez producenta, ale weź ją, jeśli możesz sprzedać na allegro, bo różnica w cenie między s2 i 4x w normalnym sklepie jest mniejsza niż 530zł, więc nie stracisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Ja bym też zrobił jak pisze mariwydra. Sprzedasz RAZR za minimum 1,1 tysia, i doplacisz 500 zł do nowego sgs3.

A jak nie chcesz to xperia s wydaje się ok, tylko gpu nie nadaje się do niektórych gier.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Batsos

Wszyscy którzy proponują sprzedaż RAZR na allegro ,dobrze prawią:)

Dać im piwo:banan:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a razr, no cóż trochę opuszczona przez producenta,

Jak już coś piszesz to sprawdź żeby nie wprowadzać ludzi w błąd bo razr owszem z podanych modeli nie jest najmocniejsza ale już od kilku miesięcy ma oficjalnego androida 4.0 i zapowiedziano pewnego 4.1 a ty piszesz ze opuszczona przez producenta.Chyba ze chodzi ci o inne opuszczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi