Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
dawkon13

[4.1.2][XWLSW] Omega v24

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś jakiś dzialajacy mod żeby mieć lock screna z sense

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo coś czy będzie nowa Omega z KK 4.4 ? Jeżeli pytanie padło wcześniej to przepraszam. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy, montowałem omege v24 kilku krotnie na mojej sII i za każdym razem ten sam problem, nie montuje mi wogole karty sim... imei bez zmian, telefon wstaje normalnie, ale nawet jak wyjme karte sim to mam kreski zasiegu na fonie, i w danych telefonu widać siłe sygnału dalej... miał ktoś tak??

dodam ze po powrocie do backupu wszytko gra, i próbowałem na różnych simach, soft sciągałem z dwóch różnych źródeł, efekt bez zmian.

Edytowane przez dragunovv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hezen

Z tego co pamiętam to na tym romie też tak miałem.

Niby zasięg pokazuje ale nigdzie się nie dodzwonisz bo nie masz simki włożonej... no chyba że na 112 :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
delsol

Wróciłem z powrotem do tego romu. Mam problem z widgetem pogody. Na touchwizie jest bardzo ładny ale nie da się go uruchomić na np nova spodobał mi się ten launcher. Jak uruchomić widget pogody np z s4 próbuje flasha z cwm ale nutę instaluje się. Widzę tylko w system/ app apke tego widgetu ale nie mogę jej ręczne zainstalować. Jak to zrobić na omedze z nova launcher?

Wytapane paluchem na szybie S2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NqX

Widzet pogody samsunga da się uruchomić chyba tylko na touchwizie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mr X

potwierdzam. tylko touchwiz i tylko stockowy rom i launcher.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
delsol

Dzięki, zależało mi na launcherze Nova dlatego zainstalowałem sobie BW zamiast widgetu z s4 i też jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi