Skocz do zawartości
misiekf

Brak dźwięku z aplikacji

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam problem ze swoją S-ką od dzisiejszego poranka.

Otóż wczoraj przed zaśnięciem, podłączony zestaw słuchawkowy, włączone radio, Sleep As Android i w kimę.

Rano próba odtworzenia youtube i cisza. Walkman - cisza. Jakikolwiek dźwięk = cisza.

Dźwięk gdy ktoś dzwoni jest, ale przy podłączeniu zestawu słuchawkowego już mnie nie słychać, za to ja słyszę drugą osobę. Rozmowy można prowadzić jedynie przy trybie głośnomówiącym.

Telefon był uruchamiany ponownie parę razy.

Czy możliwe aby się coś zwarło w gnieździe 3,5"?

Nie powiem, S-kę używam dość ostro jeśli chodzi o słuchanie muzyki, i od jakiegoś czasu mam problem iż ni stąd i zowąd potrafi się Walkman, czy radio wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem taki przypadek, pomogło włożenie i wyciągnięcie słuchawek z gniazda. Coś mi się przyblokowało i (do tej pory) nie wiem czy programowo czy fizycznie telefon "myślał" że cały czas mam podłączone słuchawki.

Ale jeśli przez "zestaw słuchawkowy" masz na myśli ten na gnieździe 3,5" to możliwe, że gniazdo się wyrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Też miałem taki przypadek, pomogło włożenie i wyciągnięcie słuchawek z gniazda. Coś mi się przyblokowało i (do tej pory) nie wiem czy programowo czy fizycznie telefon "myślał" że cały czas mam podłączone słuchawki.

Ale jeśli przez "zestaw słuchawkowy" masz na myśli ten na gnieździe 3,5" to możliwe, że gniazdo się wyrobiło.

Niestety - gniazdo się wyrobiło i nie wiem czy jest sens iść do serwisu na gwarancji z tym problemem (uszkodzenie mechaniczne) + żółta plama.

Już mój poprzedni telefon (HTC Desire) wytrzymał rok przy (bez ogródek) częstym użytkowaniem gniazda 3,5".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja miałem tak że jadąc autobusem słuchałem muzyki na słuchawkach i delikatnie jack się wyciągnął z telefonu. W sensie że muzyczka na słuchawkach grała i było ok, po rozłączeniu słuchawek przestał działać głośnik rozmów, głośnik główny. Pomogło dopiero ponowne podłączenie słuchawek i spowodowanie podobnego "zwarcia".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi