Skocz do zawartości
RoboD

Wyszukiwanie sieci Wi-Fi nie jest możliwe

Rekomendowane odpowiedzi

RoboD

Witam

Drugi dzień zabawy i pierwszy poważniejszy problem. Telefon uraczył mnie komunikatem: Wyszukiwanie sieci WiFi nie jest możliwe. Po przewertowaniu Sieci na okoliczność tego przypadku okazało się, że pozostał mi tylko hard reset ;/ Wykonałem go bez zbytnego bólu, ponieważ miałem w zasadzie tylko zgrane przez Kies kontakty. Na przyszłość chciałbym jednak uniknąć tak radykalnego rozwiązywania problemu. Można to jakoś załatwić w inny sposób? Ewentualnie jak wykonać coś rodzaju ghosta z ustawieniami, zainstalowanymi aplikacjami itd, tak aby można było szybko przywrócić telefon do stanu używalności po wykonaniu wipe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz oryginalny rom ery - ten blad wystepował w nim w miare czesto - zmien go na JH2. Inna rzecz ktora moze pomoc choc niekoniecznie - instalujesz task killera, ustawiasz mu by pokazywal wszystkie aplikacje, rowniez te systemowe i ...killujemy co sie da.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RoboD
    Masz oryginalny rom ery

Tak, to telefon z Ery

zmien go na JH2. Inna rzecz ktora moze pomoc choc niekoniecznie

Mógłbyś rzucić jakimś bardziej szczegółowym linkiem. Android zaistniał dla mnie od wczoraj, a ogrom informacji jaki staram się zgłębić zaczyna mi już mieszać w głowie. :oczy:

instalujesz task killera, ustawiasz mu by pokazywal wszystkie aplikacje, rowniez te systemowe i ...killujemy co sie da.

Rozumiem, że to porada nie związana z JH2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RoboD

OK, dzięki... juto zajrzę.

Jeszcze o temacie głównym > Lekarstwem na Wi-Fi u niektórych osób było OFF/ON telefonu. U mnie ten sposób jednak nie zadziałał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja na sofcie Ery miałem tak 2 razy, a na najnowszym tj. JI4 ani razu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    RoboD

Można zrobić backup oryginalnego softu Ery?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zrootowaniu na pewno mozna , np titanium backup , poszukaj na forum np i5700

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zmienilem na soft JI4 i znowu nie moze wyszukiwac sieci, poz tym mam nieraz taki problem ze wylacza sie mikrofon i podczas rozmowy musze właczac na glosnik. Po resecie komy mikrofon dziala normalnie ale WiFi nie, jest jakas inna metoda nna wifi niz reset do ustawien fabrycznych?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wgraj starszy JH2 , do tego softu JI4 jest troche zastrzezen. To byl soft naprawczy po zwalonym JI3, oba wyszly w tym samym miesiacu. Lub task killerem skiluj procesy systemowe (przelcz widok w filtrze, w tym programei bo inaczje pokazuje tylko instalowane przezciebie aplikacje) - telefon szybciej dojdzie do siebie niz po restarcie czy wipe. w ciagu paru sekund.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi