Skocz do zawartości
elemis

[ROM][GSM] MIUI v4 - 2.8.10 PL

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj jeszcze raz wgrać ja na swoim WFS wgrałem i odrazu miałem po polsku i jeszcze dołączyłem [MIUI/Nova/Go/Apex][THEME] Vexillum Project MIUI v4 [uPDATE 13.01.2013] *3003 icons* - xda-developers MIUI v4 Light/Orange v1.18 i jeszcze mam ekran odblokowania po polsku ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie w tym romie jest coś takiego jak menu? Nie mogę znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W MIUI nie ma czegoś takiego jak menu wszystko masz na ekranie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aha dobrze wiedzieć bo coś mi nie grało ;) Znacie jakiś fajny zegarek podobny do tego z sense 3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bula1

u mnie strasznie sie wiesza, cały czas pisze ze np. ustawienia, home przestały działać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli home przestał działać to daj tylko "czekaj" i wszystko wraca do normy mi się dopiero raz tak zdarzyło a MIUI już od tygodnia używam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tez mam ten sam problem ze jakaś aplikacje przestała działać i zanim uda mi sie włączyć to trochę mija czasu. Reinstalacja systemy nie pomogła i tez mimo reinstalki mam dalej cały tel po ang.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    elemis

Pobrać jeszcze raz sprawdzić sumę kontrolną pobranego pliku ::/

Zmienić recovery w telefonie na TeamWin Projects - TWRP 2.4 - HTC Wildfire S (GSM) | TeamWin TWRP i zaflaszować jeszcze raz ;)

Edytowane przez fredek7
    Cytowanie posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BeNQ

Mi ogólnie sofcik śmiga aż miło natomiast mam taki malutki problem, po zainstalowaniu klawiatury Xperia™ niema możliwości wyłączenia polskich znaków a we wcześniejszym sofcie mianowicie "CyanogenMOD 10 by modpunk alpha 2.0" było to bez problemu? hm czego to może być wina? softa czy klawiaturki? choć próbowałem instalować 2x i nic? ewentualnie jak możecie coś polecić z klawiatury telefonu typu 4x3 ze słownikiem polskim dodam że normalnym nie żadnym ubogim

---------- Post dołączono 04-02-13 o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano 03-02-13 o 20:00 ----------

Wybaczcie za dubla, ale mam kolejny problem. Mianowicie mam problem z wysyłaniem MMS'ow mianowicie nie można odbierać ani wysyłać podczas wysyłania pokazuje się ikonka E czyli internetu później dwie strzałeczki które znikają po 2-3 sekundach i tyle. Przy odbieraniu natomiast nie dzieje się nic wyskakuje wiadomość w skrzynce wiadomości ale nie odbiera obrazu. Jak to ugryść ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dopinam sie do pytania wyżej, w moim przypadku przy wysyłaniu MMS'a pokazuje mi sie error na 0,5 sek i wysyłanie mmsa i wysyłanie mmsa nie udaje się. Jakby to bylo istotne to mam Orange pop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi