Skocz do zawartości
elemis

[ROM][GSM] MIUI v4 - 2.8.10 PL

Rekomendowane odpowiedzi

Rom całkiem fajny, luncher działa zdecydowanie szybciej niż np. w Jelly King. Wizualnie też nie ma się do czego przyczepić... ale oczywiście bateria nie wytrzymuje nawet nocy. Rom lubi się zawiesić, MMS-y faktycznie można łatwo naprawić, to samo z 3G. Rom zdecydowanie godny uwagi i moim zdaniem w tej chwili jedyny razem z Jelly King jaki można używać na co dzień. na minus jest zdecydowanie za krótki żywot bateri oraz błąd z auto podswitleniem - w jelly king juz naprawiony )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie też czasami wywala błąd 'aplikacja przestała działac'. Zrobiłem tak jak napisał elemis, ale dalej jest to samo. Następną rzeczą jest to, że jakoś dziwnie wolno pobiera mi się z marketu, wy też tak macie? :mur:

#edit: aaa... i jak z tym beats audio?

Edytowane przez Reeves00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do marketu mam to samo tez mi bardzo wolno pobiera, a jak pobieram z innego marketu to idzie mi nawet 1mb/s a z google play max 40kb.s :mur:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurde, przed instalacją systemu od razu wgrałem sobie ten fix mms, ale teraz nie mogę wysyłać sms. Mógłby mi ktoś napisać jak to się konfiguruje?

Biorę "Nowa nazwa APN" --> konfiguruje jak trzeba, a to i tak przydzieli się do kategorii "Internet APN" i może być aktywowane tylko jedno na raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiepsko nic nie pomogło a wręcz podziałało odwrotnie i bateria padła mi po 3 godzinach lekkiego uzytkowania bateria niestety padochla; -) trzeba znaleźć coś nowego;-) a jeszcze takie jedno pytanie wie ktos może cos na temat aktualizacji miui? Bo widziałem że są lecz w wersji eng x/

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moim WFS te MIUI strasznie tnie . Co chwile wymusza zamknięcia . Na moim tel . nie nadaje się do normalnego używania :C . Wracam do Jelly Kinga .:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem czemu tak jest ja adanego problemu z tym nie mam ;-) chodzi szybko i bezproblemowo

Wysłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bicluc

mam problem z dodaniem własnego dźwięku dzwonka po wybraniu gra muzyczka którą zaznaczyłem ale już przy probie dzwonienia na telefon jest sygnał dzwonu i tak za każdym razem niezależnie od tego w jakim formacie jest dzwonek:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi