Skocz do zawartości
elemis

[ROM][GSM] MIUI v4 - 2.8.10 PL

Rekomendowane odpowiedzi

Artok

Miałem Rom. Najpierw przez 12 godzin, pozniej przez 50. Wrażenie? Super, na początku. Pozniej zaczęły się lagi, spadki FPS i crashe apek. Nie instalujcie sobie tego "cuda"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A u mnie ten rom działa wyśmienicie - nawet tak zachwalany ROM michalosa działa gorzej niż to cudo. Szybkie, sprawne, stabilne. Żeby było lepiej to bateria zaczęła mi dłużej trzymać - polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A sprawdzał już ktoś ten kernel cm10?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM najlepszy jaki uzywalem. Jest prawie idealny. Bardzo podoba mi sie styl. Dziala szybko i nie zacina sie wcale (testuje od 4 dni na dwoch telefonach).

Z widocznych problemow:

1. aparat dziala tylko z tej dodatkowej aplikacji - MIUIcamera (w innych nie dziala podglad na zywo zdjecia, bo same zdjecia wychodza normalnie. Przed zdjeciem widoczne sa jakies paski jak w starych TV)

2. Nie da sie ustawic wlasnej muzyki na dzwonku (przez jakie inne aplikacje mozna to ustawic?)

--------

edit: ok, mozna ustawic wlasny dzwonek w obecnym odtwarzaczu muzyki :) )

--------

3. Po zainstalowaniu wersji miui_v4.0.4_marvel_2.8.10_odex_PL_INT2EXT.zip faktycznie caly czas wywalalo jakies bledy i zamykalo dzialanie aplikacji. Gdy zainstalowalem wersje miui_v4.0.4_marvel_2.8.10_odex_PL.zip dziala idealnie!

Edytowane przez kristafari

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zelazo

romik jest ok, ale mam problem. Nie pobiera mi nic z marketu i wywala komunikat o malej ilosci miejsca choc miejsca jest 200 mb wolnego. Ktos mial ten problem? Dodam ze inne aplikacje z poza marketu instaluja sie bez problemu. Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kristafari.

Gdybyś chciał zlikwidować paski to wyłącz tryb panoramiczny. Powinno zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co to za fajna aplikacja pogodowa z drugiego screena? Pokazujaca temperaturke, opady itd?

---------- Post added at 12:08 ---------- Previous post was at 11:55 ----------

co to za fajna aplikacja pogodowa z drugiego screena? Pokazujaca temperaturke, opady itd?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Larva

@elemis mogę wiedzieć w jaki sposób spolszczyłeś ROM? Po prostu wolę zrobić wszystko sam :D.

BTW. Polecam theme upodabniający nasze MIUI do wersji v5. Wygląda świetnie. Pojawił się niedawno na miuipolska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolejny bug: kamerka. Nie da sie nagrywac filmow. Zdjecia dzialaja ok, ale filmy sie nie nagrywaja :/ (innymi programami tez)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi