Skocz do zawartości
elemis

[ROM][GSM] MIUI v4 - 2.8.10 PL

Rekomendowane odpowiedzi

qwed

Aplikacja LightFlow może pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aplikacja LightFlow może pomóc.

Niestety nic to nie dało :(. wcześnej jak miałem ten ROM to wszystko łanie działało a teraz po reinstalicji niestety nie. Zrobiłem nawet wipe i nic nie pomogło, ponowne instalowanie systemu też nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qwasjk

Nie chwal dnia przed zachodem... Muszę niestety zmienić zdanie o tym Romie. Wszystko pięknie działało do pierwszej zawiechy. Potem niestety zrobiła się rzeźnia. ROM zaczął zżerać baterię w jeden dzień gdy telefon sobie leżał i może ze 3 rozmowy były w ciągu dnia. Odpalał aplikację, z których nie korzystałem (dziwne). Zmulił się strasznie. Ekrany przewijał jakby

to był czołg. Powyłączałem wszystkie aplikacje typu avast, FB, YT itd. Pomogło na chwilę. A na koniec wywalił błąd z ekranem głównym, że nie może go odpalić. Na ukazanie się tapety podstawowej musiałem czekać dobrą minutę a pasek powiadomień w ogóle przestał się wyświetlać. Czasami nie mogłem go podnieś z ekranu blokady a innym razem jak włączyłem telefon to ekranu blokady nie było tylko od razu wchodził w tryb użytkownika. Podsumowując ROM fajny ale chyba już nie na nasze WFS-y. Wgrywałem go kilkakrotnie po wipach itd. Ale zawsze po kilku dniach coś się wywalało.

Wróciłem do starego dobrego ICS michalosa (z launcherem MIUI) i chyba już na tym pozostanę do wymiany WFS na lepszy model. Szkoda. :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

ics michalosa od zawsze był dupny i inne jego romy też. Ja nie raz miałem z nimi problemy :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurde, rom super tylko nie mogę włączać internetu przez sieć, wifi działa idealnie, a normalnie internet tylko załącza po zrestartowaniu telefonu !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

taki sam problem mam, po wi-fi śmiga super, ale internet od Orange to nie chce załapać. Zna ktoś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

You don't say? Wiem co pisałem i kiedy pisałem. Napisałem też co się działo. Te posty pisałem chwilę po wgraniu tego syfu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tutaj jest z GPSem, działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eemil

@up

Generalnie działa.

Używam endomondo. (nie działa text to speech)

Zdarza mi się, że jak włączę endo i gps, telefon mi się restartuje , jeżeli nie mam uruchomionego treningu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi