Skocz do zawartości
czarekpl545

Nowa strona Play wasze opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Chciał bym poznać wasze opinie na temat nowej strony jak i nowej oferty Play

Ja dziś przedłużałem umowę i mialem problem z odnalezieniem sie na nowej witrynie

Po rozmowie z Konsultantem zostałem poinformowany że ta strona jest testowa i w zależności od opinii użytkowników będzie dalej rozwijana czy powróci do dawnego stanu

Jakie są wasze opinie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Spy

Jeżeli chodzi o samą stronę to bieda, słabo zoptymalizowana, niektóre bloki nachodzą na siebie ;), np. podsumowanie po prwej str ekranu jak przesuniesz na sam dół.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tam się podoba :),oferta też ale już widzę że jak myślałem że jak będę przedłużał to max będę płacić 52zł to teraz 59zł ale wzamian za to dostanę darmowe do play zawsze :),może jeszcze coś wprowadzą lub da się coś wynegocjować aby było troszkę taniej po wysłaniu wypowiedzenia.

Wcześniej All Inclusive Max 45

210 minut do wszystkich

No limit sms

1gb danych

W sumie 52zł

Teraz Formuła S

200 minut do wszystkich

No limit sms

1gb danych

Darmowe Play

W sumie 59zł

Teraz mam nie wiele gorszą ofertę od poprzedniej ale bez telefonu

150 minut do wszystkich

No limit sms

1gb danych

W sumie 36zł

Ale przy przedłużaniu chcę z telefonem bo myślę o jego sprzedaniu,sprzedaniu obecnego i kupieniu Lg L9 za 750-900zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak play miał, według mnie, najczytelniejsza stronę, to po modernizacji jest o wiele gorzej. Zwłaszcza na bardzo wolnych łączach (aero2), strona lubi powooooli się ładować...

Co do telefonów, przy najniższym abo, to dziewczyna zastanawia się nad LG Black, SGS+ i HOV.

Ciekawe który bardziej jej się spodoba? ;)

Edytowane przez vonKamil
    poknocony model htc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kain89

jak dla mnie to nowa strona jest tragedia... poprzednia wyróżniała się (na tle stron orange, t-mobile) przejrzystością, intuicyjnością , szybkością działania i bezawaryjnością. teraz jest tragedia. wolno sie ładuje niczego, nie można znaleźć. chciałem przed chwilą obejrzeć ofertę dla przedłużających ofertę - tak hipotetycznie- trzeba się zalogować, a jak już się zalogowałem to komunikat, że ten serwis jest obecnie niedostępny. paranoja :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wysiek

Nie miałem czasu sprawdzać wszystkiego, ale uważam, że bardzo dobrze jest zrobiona oferta telefonów w poszczególnych przedziałach cenowych abonamentu. Błyskawicznie i bardzo czytelnie można znaleźć ceny poszczególnych telefonów w wybranej przez nas taryfie. Od razu też widzimy, co zawiera dany abonament. To na duży plus. Konkurencja może brać przykład.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Blind6
    Dobrze że napisali, że minuty nie są przeliczane na SMSy oraz, że "wszystkie sieci" nie obejmują numerów stacjonarnych.

Warto też przeczytać:

[Aktualizacja II] Fioletowe gwiazdki - #####

Przeczytaj ze zrozumieniem artykuł do którego podałeś link. Bo się deczko mijasz z rzeczywistością... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bamil
    Dobrze że napisali, że minuty nie są przeliczane na SMSy oraz, że "wszystkie sieci" nie obejmują numerów stacjonarnych.

co masz na myśli z tym przeliczaniem minut na sms?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    enori

Całkiem estetytcznie, ale z funkcjonalnością trochę gorzej. Trzeba się nieźle naszukać, żeby znaleźć niektóre informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi