Skocz do zawartości
Vrasku

LG P880 4xHD, HTC One S, Xperia S, SGS2, SGN1

Rekomendowane odpowiedzi

Vrasku

Cześć, od dłuższego czasu nie mogę się zdecydować nad wyborem telefonu. Mam na oku kilka smartfonów, ale nie mogę podjąć decyzji, który będzie dla mnie najlepszy. Sprzętu będę używał do internetu ok 2h dziennie, gier tych słabych jak i tych wymagających ok 3h dziennie, muzyki ok 2h dziennie, rozmów/SMS-ów, czasami jakąś fotkę pstryknę . Chciałbym, żeby telefon miał jakiekolwiek wsparcie, bateria, żeby trzymała min 12h. Do wyboru mam:

1. HTC One S (model S3)

2. LG P880 Swift 4xHD

3. Sony Xperia S

4. Samsung Galaxy SII

5. Samsung Galaxy Note I

Wielkie dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Vrasku
    Zmiana tematu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Galaxy S2 - Gry jeszcze wszystkie pociąga, z muzyką daje radę, jedynie jego wsparcie już się kończy i odrzuca niską rozdzielczością ekranu.

LG 4X HD - W grach zapewne najwydajniejszy, jednak cienko z multimediami i aktualizacjami.

Xperia S - Świetny ekran, bardzo dobre multimedia, jej bolączką są gry - przez ekran HD i mało wydajne GPU.

Note 1 - Internet, wiadomo. On też mógłby być dobry, jeśli nie odstrasza Ciebie ekran.

HTC One S - Ociężałe Sense, słaby ekran. Nie warto kupować HOS'a z prockiem S3.

Więc ja polecam Ci SGSa2 lub Galaxy Note'a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Up :facepalm:

Co z tego,że aktualizacje S2 się kończą,jak dostanie JB 4.1.2,gdzie mało który producent je obiecuje. Z wszystkich tu obecnych dostaną JB,choć w lg nie pewne. Wśród nich króluje i tak s2,który ma wsparcie na xda jedne z najlepszych,bez problemu zrobiono port 4.2.1 na niego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Batsos

Według mnie najlepszy będzie LG 4X HD

-Pociągnie ci wszystkie gry

-Najszybszy,najwydajniejszy

-spory ekran ,więc dobrze będzie ci się przeglądało internet (jeśli będziesz potrzebował jeszcze większego ekranu to NOTE)

-czas na baterii jest w miarę ok (podobno), ci którzy go mają lepiej się wypowiedzą :E

-z aktualizacjami nie wiadomo ,czyli Nie! Wiadomo ,że nie będzie

-z multimediami podobno nie najlepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vrasku

Na początku też myślałem, że LG będzie najlepszy, ale po przeczytaniu kilku tematów z forum trochę się przeraziłem (zacinanie na średnich ustawieniach gta 3, vice city; problem z pobraniem niektórych gier) i teraz mam dylemat ;/. Jeśli mógłbym prosić o wypowiedzenie się osób, którzy posiadają ten model, to by mi to pomogło w ostatecznej decyzji, bo chciałbym uniknąć niemiłej niespodzianki, gdyz nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez gierki dla relaksu :E

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Każdy użytkownik 4x hd napisze,że to problem sterowników na ICS i JB to naprawi,tak,tyle,że nikt nie wie kiedy wyjdzie,może pod koniec roku ,może w 2014 znając LG... Nic nie jest pewne,pewne jest tylko to,że gry wykorzystują prawie ciągle jeden rdzeń zamiast 4. Ja bym się nie pchał w 4x hd. Jakoś swift VU na ICSie z tegrą warty ok 900zł radzi sobie lepiej z grami od 4x hd,prawie we wszystkich tytułach. Tak jak ktoś pisał,lg obiecuje aktualizacje np. początkiem 2011,a wychodzą pod koniec 2012,więc tutaj bym nie liczył na rychłą poprawę. Nie mówię,że jest to smartfon ze słabymi parametrami,bo ma mocne bebechy,ale co z tego,jak wykorzystuje je tylko w benchmarkach. :facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Zacinaniu gier na 4xHD winny jest trefny kernel, niedopracowany przez LG. Ja posiadałem 2 dni ten telefon i sprzedałem jak najszybciej mogłem i tego nie żałuję. Telefon nie warty zachodu.

Edytowane przez KunDun

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vrasku

W takim razie LG P880 Swift 4xHD nie biorę już pod uwagę, bo szkoda później moich nerwów. Mam pytanie odnośnie Xperi S : Czy pójdą na niej bardziej wymagające gry typu GTA 3, VC bez przycinek?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    preed

Zacinaja sie tylko pirackie gry moim zdaniem, czterech moich ziomow ma 4x jak ja i nic sie nie zacina, no chyba ze mamy dziwnym trafem lepsze sluchawki niz mniejszosc :)

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lol19
    Xperi S : Czy pójdą na niej bardziej wymagające gry typu GTA 3, VC bez przycinek?

Gożej niż na 4x i popieram kolege wyżej, pirackie gry tną się nawet na s3.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi