Skocz do zawartości
Swain

Wipe / Reset do fabrycznych ustawień. Asus Transformer TF300T.

Rekomendowane odpowiedzi

Swain

Witam, mam problem od około miesiąca (szukam odpowiedzi po parę godzin dziennie, aż mnie trafił szlak) z hasłem do Asusa Transformera po "pożyczeniu go" na wyjazd jednemu z rodzicieli.

Sprawa przedstawia się tak iż hasło było zapomniane a prób odgadnięcia było kilkadziesiąt tak więc ta opcja odpada.

Przeczesałem forum, znalazłem jak przywrócić do fabrycznych ustawień inne urządzenia, przejrzałem FAQ a jednak nigdzie (wliczając google) nie znalazłem prostego poradnika jak przywrócić ustawienia fabryczne w tym tablecie.

Sprawa jest na tyle skomplikowana iż nie wykluczam opcji że po prostu pominąłem gdzieś ten tekst przez to że go nie zrozumiałem w tym całym "fachowym zgiełku".

[Wersja dla leniwych]

Prosiłbym o prostą odpowiedź jak zwipe'ować Asus Transformer TF300T, którymi przyciskami bądź jakkolwiek.

Przy ograniczeniu pojęć fachowych do minimum w miarę możliwości, jestem informatykiem lecz tablet to dla mnie czarna magia, nie jestem pewien czy niektóre pojęcia są odpowiednikami tych dla naszych kochanych stacjonarnych skrzynek.

[Jeśli temat się powtarza, przepraszam, używałem funkcji szukaj z wieloma hasłami i nic to nie pomogło.]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Swain

No nie wierzę, wielkie dzięki :)

Temat do zamknięcia, ewentualnej kasacji, chociaż osobiście zostawiłbym go ze względu na tagi dla tak niezdarnych osób jak ja :P

Edytowane przez Swain

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    abcabcabcd[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x