Skocz do zawartości
kaciek

[Tutorial] Samsung [email protected] gt-b5330 root

Rekomendowane odpowiedzi

Djalo

Panowie, jeśli macie błą E: Signature verification failed pomoże to:

Install zip from sdcard > toggle signature verification i wtedy ogień ;) Musi działać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zaaktualizowalem przez OTA do jb i zadnym sposobem nie moge zrobic roota.Probowalem rootunlock niby robi roota wsystko ok ale po restarcie okazuje sie ze go niema,jak chce przez odina to wisi ciągle na set pit for mapping ... a potem fail.Przeinstalowalem stery na najnowsze,wszystkie mozliwe wersje odina chyba sprawdzilem,pit tez i nic to nie dalo.Czy orientuje sie ktos co zrobic by ten odin w koncu zadzialal prawidlowo?

Wysłane z mojego GT-B5330 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zaktualizowalem do jb i tez nie moge zadnym sposobem zrobic roota... :/

Dzialal u kogos z was slownik ?

Wysłane z mojego GT-B5330 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam dwie uwagi. Może to przez to, że to mój pierwszy fon z androidem, ale odkrycie tego mi trochę zajęło.

Pierwsza - by to wszystko zadziałało to musiałem wcześniej zainstalować Kiesa, którego nie miałem, a bez którego Odin nie wykrywał fona. Jednak by Odin spokojnie mógł działać to Kiesa trzeba wtedy wyłączyć.

Druga - żeby wejść w tryb CWM komórka musi być odłączona od ładowarki.

Następnie należy wybrać "apply update from exter" (zatwierdza się przyciskiem "power") - w ten sposób nie wgra się aktualizacji.

Tylko wyskakuje mi "E:signature verification failed" - co dalej?

Na xda rozwiązali ten problem. Trzeba wykonać pewną sztuczkę (nie ujętą w instrukcji w tym temacie). Gdy Odin załaduje pliki i wyświetli komunikat (RES OK !!), telefon się zacznie resetować. W tym momencie należy szybko odłączyć kabel usb i od razu wcisnąć Volum Up + Power wejdziemy w ten sposób do odpowiedniego menu, z którego można zaktualizować CWM. Pozdro

Wersja Androida to 4.1.2.

Edytowane przez timonteropico
    rozwiązałem sam problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

wiem ze wątek jest na inny temat ale jestem tutaj nowa i nie rozpoznaje sie jeszcze na tej stronie. Mianowicie mam problem z moim telefonem samsung galaxy chat. Otóz glowny problem siedzi w przycisku blokowania/wyłączania tego telefonu. Gdy chce zablokowac telefon on zamiast blokować wyłącza mi sie na krotki czas i potem znów sam włącza. w czym mzoe siedziec ten problem ??? Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam który fireware plusa zainstalować i zrootować posiadam samsung galaxy czat oczywiście robie według instrukcji podanej wyżej przez timonteropico i wyskakuje "E:signature verification failed" proszę o pomoc w zrootowaniu fireware 4,1,2 plusa dziękuje serdecznie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi