Skocz do zawartości
Squnix

[DYSKUSJA] Odblokowanie zakresu głośności w naszych Jotkach

Rekomendowane odpowiedzi

Squnix

;)Jak w tytule. Myślicie że taka modyfikacja wyjdzie dla naszych J-tek ? Ja osobiście próbowałem już wszystkiego, wymiany słuchawek, dołożenia karty dźwiękowej, instalacji Beats Audio (zwykle na J-tkach nie działa, lecz udało się mi ją odpalić, brak efektu odnośnie głośności, plus blokuje możliwość ustawienia equalizera w systemie, jak i zarówno w niestandardowych programach), instalacji najróżniejszych odtwarzaczy. No niestety nic nie pomogło...

Edytowane przez Kolos28
Poprawiłem nazwę tematu by była bardziej zgodna z regulaminem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko próbujemy coś z kolegą zrobić w tej sprawie. Na XDA zaproponowałem nawet $20 za mod na volume boost, narazie nikt nie odpisał.

Jak coś to dam ci znać na priv albo śledź ten wątek:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2109520

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up,a to twoja inicjatywa :D,choc ja nie zauwazylem na sluchawkach obnizenia glosnosci, moze dlatego zu uzywam philipsa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Squnix

No ja kupiłem nauszne Sony'ego, podłączam pod wejście a tu szok, dalej to samo. Może nie grają aż tak tragicznie ale np z SG Mini 2 nie ma porównania...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie no ja te douszne philipsa kupilem swietne,ale chyba z godz.testowalem z posrod innych modeli i w koncu zdecydowalem sie na te.:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja ma Creative i grają jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kwestia nawyku słuchania, idąc po np. zatłoczonym, zakorkowanym mieście obcięte dB są widoczne. oczywiście mówię tu o słuchawkach NAUSZYNYCH a nie dokanałowych czy dousznych, przy tych ostatnich różnica jest ledwie zauważalna (choć te dołączone do Xperii J to porażka).

znaleźliśmy jakiś General rom (nie Central Europe) i być może w nim głośność nie jest obcięta, zawartość plików wskazuje na to, że nie ma tam chociażby APK hearingprotection odpowiedzialnego za powiadomienie nas o tym, że "jest za głośno"

za przeproszeniem **** komu do tego czy słucham głośno czy nie... UE ssie pod tym względem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja czesto podlaczam jke pod mini wieze [np.teraz]na wyjscie aux i faktycznie to obciecie glosnosci sygnalu jest wkurzajace bo nie dodyc ze na fonie musze dac glosnosc na max to i na wiezy tez sporo podkrecic by dostosowac glosnosc do optymalnej wartosci;)

co do tego romu general kolega ma wgrany i jak sie sprawuje;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

własnie wgrałem rom:

ST26i_11.0.A.3.18_Global.ftf

to w zasadzie to samo co mamy ale starszy build bez aplikacji hearingprotection, niestety głośność nadal jest z du*y, a dźwięk nadal przepuszczany przez jakiś kompresor dźwięku, ścisza się jak coś napieprza a podgłasza jak mamy ciche momenty w piosenkach, co jest nie do wytrzymania.

w tej chwili wgrywam rom:

ST26i_11.0.A.3.28_WE.ftf

ale nie robię sobie nadziei... zaraz tu dopiszę jak coś

edit: tak jak myślałem, żadnej zmiany

zaraz sprawdzę CM10 chociaż na pewno nie będę go używać bo jest niestabilny

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolos28

a próbowałeś wyłączyć aplikacje "ulepszenie dźwięku oraz "FX...(nie pamiętam dokładnie)

ja kiedy te dwie aplikacje dezaktywuję to dźwięk jakby głośniejszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi