Skocz do zawartości
Squnix

[DYSKUSJA] Odblokowanie zakresu głośności w naszych Jotkach

Rekomendowane odpowiedzi

Volume Boost jak na razie jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Mi zwiększył głośność o 70-80% w słuchawkach :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ziomalt, ogromne dzięki, glosnosc

wzrosła nie tracąc na jakości =)

Tapnięte z mojej Jotki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę a u mnie jest z tym problem :/

I na .28 i na 7.5, z Beats i bez nich po kilku minutach i Sound Boost i Volume Boost się wyłącza, zawsze kiedy mają crash to zajmują 3.2MB pamięci RAM. Do tego Poweramp nie działa dobrze, to samo PlayerPro. P-amp się resetuje sam z siebie i nie czyta tagów a PlayerPro tylko się resetuje. Macie jakiś pomysł? Może jakiś felerny egzemplarz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie, ja mam to samo. Właśnie wgrałem sobie ten rom {Jlo/Mesona/Tapioca}[KERNEL] - Porting CAF kernel to our devices - xda-developers

Głośność jest masakrycznie wielka, nie wiem jeszcze jak ze stabilnością ale wszystkie inne niż ten działały o wiele gorzej (AOKP lub FreeXperia build 207).

Podsumowaując: Jakbyśmy mieli dobry kernel dla ICS i oficjalny rom jest szansa że tam już głośność będzie wysoka.

Nie mam pojęcia jak kolegom wyżej działa "volume boost" i tym podobne, miałem 2 Jotki na warsztacie i te aplikacje nie dają żadnego przyrostu głośności. A nawet wywalają dźwięk całkowicie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi działa znakomicie. Duża głośność i zarazem jakość. Nie wiem jak macie Wy, ale ja sobie wgrałem czystego softa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam czystego, no ale fon z Orange, jak dorwałbym gdzieś w komisie J-kę z "wolnego obiegu" albo z Plusa to może udałoby się wymienić. Tak czy siak, zawsze wywala przy 3.2Mb, mają OOM Priority 7 (coś niski chyba bo Walkman dostaje OOM 3 i resetuje się wyjątkowo często). Jest opcja że to po prostu Androida wina? Może on po prostu ubija Sound Boost?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak myślicie jelly bean dużo pomoże jotce? Mam nadzieję,że nie zrobią okrojonej wersji do j. Xperia p i s będą mieć jb z wyglądem XPERII z oby tu to samo było.

wyklepano z XPERII JOT tapatalkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xp p,s to next geny a nasza jka nie i dlatego tak samo jak ics dla ntx jest inny niz to co na jce,tak samo jb bedzie gorszy[inny]tego jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po paru godzinach użytkownia mogę wam polecić ten rom:

{Jlo/Mesona/Tapioca}[KERNEL] - Porting CAF kernel to our devices - xda-developers

Jedyne czego nie jestem pewien to życie na baterii ale to wyjdzie w praniu. Takie romy będę jeszcze lepsze jak na Jotke w końcu wyjdzie 4.1 oficjalnie.

jest na prawdę spoko!

http://i.imgur.com/mFc95rv.jpg

http://i.imgur.com/WNtgAeO.jpg

A jak komuś taka głośność na stocku odpowiada to ok, ale nie mówcie że jest tam dobry zakres głośności bo nie jest. Mógłbym w sumie nagrać film kamerą jak dają słuchawki z Jotki stock i z Jotki na tym JB. Niebo a ziemia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba brak na nim j.polskiego ale skoro kolega zachwala to wyprobuje.tylko czy idzie zmienić montowanie karty sd bo bez tego lipa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi