Skocz do zawartości
Squnix

[DYSKUSJA] Odblokowanie zakresu głośności w naszych Jotkach

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez to Android oczywiscie, ze jest jezyk polski. ja mam po prostu kazde urzadzenie/system po angielsku. a nie wiem o co dokladnie chodzi z montowaniem karty. przy okazji wlasnie wstalem, telefon po 10 godzinach ma 92% baterii, winamp gral muzyke cala noc na sluchawkach, tak sobie cicho i spokojnie. potem dorzuce screena.

screen:

I3baYF6.png

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wlasnie go wgralem i wydaje sie swietny,ustawiam pod siebie

z montowaniem karty chodzi o to by zamienic pam wew. z karta sd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogarnij dźwięk na słuchwkach a zwłaszcza na jakichś porządnych nausznych, niebo a ziemia, nic nie kompresuje dźwięku i chamsko nie przycisza jak masz jakieś walnięcia w piosenkach

jeśli chodzi o ścinanie muzyki, czasami mi przycina mp3 bardzo rzadko, nastomiast m4a nigdy, ma to pewnie jakiś związek z kodekiem dźwięku albo akceleracją dźwięku. zapewne jak wyjdzie do Jotki 4.1 od sony to to się zmieni.

a wyjdzie niebawem bo:

http://www.ptcrb.com/vendor/complete/view_complete_request_guest.cfm?modelid=21714

11.2.A.0.21 ECO Feb 22, 2013

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli chodzi o sluchawki to mam porzadne dokanalowki PHillipsa,ale tez podlaczam przez aux do wiezyczki i na stocku bylo b.cich a na tym romie rewelka :D

tylko musze sie jeszcze uporac z zmiana montowania pam wew. i karty sd bo 2gb wew. to bardzo bardzo malo,samej muzyki mam ponad 2gb na karcie,wiem zeczyta muze z karty ,ale mam tez sporo gier i ich dane zajmuja mi wieksza czesc z 32gb karty sd a musi byc montowana jako sdcard a nie jako ext_card,tak mam zrobione na stocku ale tu jest troche inaczej montowane i jeszcze poprawnie nie zedytowalem pliku ktory montuje pamieci.;)

---------- Post dołączono o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

widzialem ze nowy soft w drodze tylko czy to juz jb czy nadal ics.

---------- Post dołączono o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

juz sobie poradzilem ze zmiana montowania i teraz mam 32 gb pam wew.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja tylko liczę na coraz lepszy buildy romów z 4.1 jak wyjdzie ten od sony. A potem sam sobie coś zmoduje i wywale te usługi typu np. DSP do dźwięku który jest mi zbędny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

juz ten build 4.1.2 jest praktycznie bez zarzutu,nawet dziala na nim port launchera z xp z wraz z wigetami typu pogoda ,panel przelacznikow :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taa a co ciekawe mało kto go ma na XDA, wszyscy cisną ten FreeXperia którego nie da się używać imo.

Antutu jakby był ktoś ciekaw:

yz2nmGJ.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi wykazal o 50 pkt mniej na zamienionej karcie zd,z normalnym montowaniem pamieci bylo by o jakies 200pkt [szybszy zapis,odczyt]wiecej czyli jakies 4340pkt.ladnie wypadla grafika 3d z 1600pkt ponad.jest to najlepszy cm10 pomimo ze oficjala fxp nie testowalem ale opinie sa nie najlepsze.nawet stock [zmodowany] z custom kernelem oc1,3 ghz w antutu wypadal mi w okolicach 4000pkt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lobo81

A jak sobie poradzic na tym romie z ta zmiana karty SD?

Albo udostepnil plik do podmiany.

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez lobo81

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie czyli dla tych który wejdą tu, żeby zobaczyli odpowiedź. Nie ma żadnej aplikacji ani metody na odblokowanie zakresu głośności? Pozostaje tylko zmiana romu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi