Skocz do zawartości
Squnix

[DYSKUSJA] Odblokowanie zakresu głośności w naszych Jotkach

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej tak, zmiana romu to odblokowanie głośności na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem w google play android tweakker pro i wg mnie głośnosc jest znacznie większą na słuchawkach ;-) polecam

wyklepano z XPERII JOT tapatalkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego powiedz proszę czy do uzycia tego tweekera telefon musi byc zrootowany?. Czy dziala Ci na najnowszym sofcie JB ?.

Ja zainstalowalem ten program i telefon nie chce sie nawet zresetowac przy zatwierdzaniu ustawień, nie mowiac juz o tym, że nie slychac zadnej roznicy w głośnosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sopat

Root musi być

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niech ktoś się wypowie czy to faktycznie działa czy wam się tylko tak wydaje? mógłbym w sumie wrócić do stocka ale jedyne co mnie powstrzymuje to ta głośność

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem tego teeekera na ICS i JB zrootowanych, program zachowywał się tak samo na obu romach, czyli nie działał :-/.

Na dzisiejszy dzień pozostaje jedynie volume boost, albo powrót do ICS gdzie jest faktycznie lepiej z dźwiękiem.

Volume boost niestety ma to do siebie, że gdy jest wyłączony to lubi się czasem sam włączyć, a na słuchawkach zwykłych stereo mamy dźwięk mono. Poprawnie działa tylko na oryginalnych zestawach słuchawkowych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już dawno pisałem,że na jb jest dźwięk masakra to ktoś napisał że to nie prawda a dużo osób to zaczyna widzieć. To samo z kolorami mam w domu dwie jotki i na jednej ics a na drugiej jb i tam widać bardziej blade kolory,a u mnie żywe. Mam porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

up ja takich roznic nie zauwazylem,z dzwiekiem tez tak samo jak na ics,widocznie masz pecha jak i pare innych uzytkownikow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobno po wgraniu CM 10 zakres głośności jest w pełni odblokowany. Czy w takim razie naprawdę tak trudne jest wprowadzenie zmian w stockowym kernelu lub romie żeby zdjąć tą blokadę, czy sony tak bardzo utrudniło to zadanie że jest to do tej pory niemożliwe ?.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Podobno po wgraniu CM 10 zakres głośności jest w pełni odblokowany. Czy w takim razie naprawdę tak trudne jest wprowadzenie zmian w stockowym kernelu lub romie żeby zdjąć tą blokadę, czy sony tak bardzo utrudniło to zadanie że jest to do tej pory niemożliwe ?.

Tego chyba nikt nie wie. Na ics jakość dźwięku mi odpowiada choć mogło by być lepiej. Odblokowywać nie będę bl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi