Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

damian134

[OFFICIAL] JELLY BEAN 4.1.1 dla naszego OVO 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

W folderze BatchTools jest folder drivers (powinien być). Instalujesz z niego sterowniki, bo ich nie posiadasz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z całym szacunkiem ;) Ale takie podstawy to akurat ogarniam, teraz reinstalowałem windowsa na wersję XP, zobaczymy, czy problem dalej wystąpi. Za chwilę wszystko się okaże

---------- Post dołączono o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

Działa :) Super, już leci browar dla tych co mi pomogli.

Niestety nie rozwiązało to moich problemów z WiFi (czy. wątek "Problem z prędkością internetu"), będę zatem próbował dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam mam tracer ovo lite gps i czy moge zainstalować na nim ten rom ? bo poszukuje 4.1 na tego tableta ponieważ ten co w nim jest jest nie za bardzo stabilny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    timon

błagam o pomoc, pobrałem wersje systemu v1 bathtool i instrukcje. odpalam program wskazuje wersje v1 włączam w tablecie recovery i podpinam go do kompa. wyskakuje blad instalacji sterowników i urzadzenie jest nieznane bathtool go nie wykrywa. jak na xp albo win7 zainstalowac te sterowniki z folderu driver w bathtool bo pare godzin straciłem i dalej mi sie nie udalo urzadzenie nieznane brak tsterowników wyswietla ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchajcie ludzie, jakiś czas temu (x-3 dni temu) postanowiłem wgrać update mojemu ovo 2.0. Niestety zatrzymałem się na chęciach, gdyż ov-iak odmawia współpracy, mianowicie gdy przytrzymam już te vol+ i on/off pojawia się białe boot menu, a następnie przechodzi w " robocika z otwartą klapką i trójkącikiem"(takie sformułowanie zauważyłem na forum). Pobrałem Batch toola , lecz w momencie gdy podepnę tablecik do komputerka, pojawia się powiadomienie o instalacji sterownika, lecz gdy próbuję wyznaczyć mu sterowniki <drivers> do zainstalowania <z batch tool.rar pobranego z tej strony producenta> to system wywala mi błąd "nie można znaleźć sterowników do zainstalowania na komputerze". Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji... próbowałem już na komputerach z - windows vista baisic<fujitsu siemens> i na moim stacjonarnym z windowsem 7 pro 64 bit... niestety obie próby(oczywiśćie było ich z 30) zakończyły się niepowodzeniem. Nie ukrywam że potrzebuję pomocy, gdyż bardzo chciałbym wgrać update 4.1.01 do mojego ovo :) Mam ovo v2.

Pozdrawiam i czekam na wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siemka koledzy nie wiecie czy mógł bym znaleźć lepszego roma na moje OVO lite GPS? i czy by z V2 pasował by, bo ten co mam to tem wifi jest jakiś bardzo słaby a fixa na gps łapie jak by chciał a nie może pomocy koledzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qadze

Mam problem jak chce pobrać oprogramowanie ze strony wyświetla mi się komunikat o podanie loginu i hasła :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi