Skocz do zawartości
Wiruz_x

Możliwości OC naszej J

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28

Heh, Ty taki douczony...

Nawet nie wiesz, że Neo V nie ma cortex-a8 tylko przestarzałego scorpiona który ma tylko kilka funkcji z cortex-a8 np. Odtwarzanie HD itp. Scorpion już został zastąpiony Krait.

Więc weź się nie ośmieszaj i zamilknij ;)

Dla ścisłości to oczywiste że Xperia J nie jest lepsza od wszystkich modeli z 2011 ale na pewno nie jest gorsza od Arc S i Neo V jak i LWW :D

A czym podpierasz swoją tezę, że te kilka osób jest mądrzejszych ode mnie? Bo mają błędne myślenie ja Ty?

Powodzenia życzę!!!

Ja nie rozumiem ludzi którzy się udzielają tutaj szpanując wiedzą której nie mają ;)

Chyba żal du*e ściska i nic się nie liczy nawet benchmarki które przybliżają wydajność urządzenia oraz chociażby działanie gier itp.

Nie istotne, że GTA 3 i inne tytuły lepiej sobie radzą na XJ niż na Neo V itp. bo przecież i tak ich telefony są lepsze!!!

Na koniec dodam, że mam to w tyłku i niech dla Was XJ będzie szrotem pokroju x10, za stary jestem na taką wymianę zdań bo mam ważniejsze sprawy w życiu jak praca, narzeczona a nie głupi telefonik.

Gdybym wiedział że tyle to zamieszania....

Masakra dzieciaki, że Wy nie macie innych piorytetów w życiu, byście poszli na halę jakieś sporty pouprawiać itp.

Do moderatorów, zamknijcie ten wątek bo nic nie wnosi i tylko przyciąga dziwnych ludzi!

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mrowa

Tez jestem za tym żeby go zamknąć, zanim ten oto osobnik, który napisał posta wyżej przestał pisać głupoty.

PS. Ty wiesz, że nabijają się już z Ciebie na innych forach? ;> Właśnie z jednego z nich mam link do tego tematu. A co najgorsze, oni też powielają te "bzdury" za które uważasz moje i kilku innych osób wpisy. Bye

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Mam to w nosie bo pewnie są to posiadacze neo v, arc s itp. :D :D

Temat do zamknięcia!!

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ale każdy Ci to powie żę Xperia J nie jest demonem szybkości i nie jest wydajniejsza od Neo V która ma lepszy procesor no ale sobie myśl co chcesz bo twoja Xperia to jest demon szybkości bo tylko do twojej włożyli 100 Gb ramu i stu rdzeniowy snapdragon 10 ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up: ja tylko czekam aż jakiś admin zrobi z tym porządek bo na prawdę nie dziwie się kolosowi że nie przebiera w słowach. Takich popieprzonych dzieciaków jak ty, z gównem zamiast mózgu powinni utylizować. Człowieku Kolos podaje ci konkretne przykłady, że ma racje a wy mu cały czas wpieracie że jest nienormalny i nie ma racji. Jeżeli dysponuje wiedzą, wie jak ją poprzeć danym przykładem i inne fora na których też podają te same info co kolega Kolos, to nie rozumiem waszego toku myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Jeżeli kolos na prawdę miał rację i był obeznany w tym temacie to każdy by się z nim zgadzał a ja tu widzę że jakoś mało osób się z nim zgadza sam widzisz nawet na innych forach się z niego śmieją więc dzieciaku skończ i wyjdź ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kris68

Jest tu moze gdzies moderator ? Bo ten dzial wyglada jakby byl zupelnie pozbawiony moderacji !! Wazne posty sie usuwa a kupa gnoju ktora od jakiegos czasu tu sie wylewa przez roznych kilkupostowców co dopiero sie zaczepili na forum spokojnie sobie plywa jak gó.....o po wodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    qqqqqqqqqqqqqqqqqqq[/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x