Skocz do zawartości
Wiruz_x

Możliwości OC naszej J

Rekomendowane odpowiedzi

To tylko pokazuję, że jotka jest wydajniejsza niż ją niektórzy przedstawiają

Zgadzam się z tobą ;) ciekawią nie wyniki innych posiadaczy Jotek:cool:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odnosnie kernela i oc byla nadzieja ale dzis w tym temacie dev ktory kompilowal kernel i albo jest jakis blad nie do przeskoczenia albo wadliwe zrodla,napisal do sony o wsparcie i oto taka dostal odpowiedz

[TEST 4][NEED SUPPORT]Tipo, Tipo Dual, Miro , J ( Kernels ) - Page 6 - xda-developers

i na razie brak rozwiazania i dzialajacego custom kernela. a;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolos28

hmmm, wiem że ten procek da się dobrze kręcić, więc myślę że w końcu się doczekamy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napewno,w neo v swego czasu mialem kernela z oc do 2 ghz,na jce nie powinno byc problemu do 1,6ghz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolos28

Jeśli tak będzie to nasza Jotka mimo jednego rdzenia wyprzedzi albo dorówna wydajnościowo LG Optimus 2X, na moim screen widać, że nie wiele Jotce brakuję na 1Ghz :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolos28 odnoszę się do twojego pierwszego wątku.

Mam dwie J w domu i trzecią ma mój kolega wszystkie działają tak samo mianowicie zdarza im się złapać laga w systemie i stracić płynność(więc niema szans na to aby wszystkie trzy były wadliwe) i według mnie troszkę hardware tego fona jest zbyt słaby żeby ICS działał płynnie przydało by się CPU 1,2-1,4Ghz minimum żeby system działał płynnie. Ps. moja J wyciska w quadrancie 1978Pkt natomiast druga 2003Pkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam wynik 1960.brand orange,najnowszy soft.ogólnie z telefonem żadnych problemow nie mam typu zacinanie sie itd....jedynie czasami aparat ma problemy z ostroscia

Wysłane z N 3310

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolos28

Nawet na SGS III występują czasem lekkie przycięcia, jest to bolączka Android'a i nie ma telefonu by to nie występowało. Miałem SGS 3 i zamieniłem go na Jotkę i na serio w codziennej pracy nie ma różnicy. ( u mnie lagowanie jakiekolwiek nie występuję) Reszta mocy w SGS 3 to tylko w benchmarkach jest wykorzystywana. To tylko marketing a prawda jest taka, że wiara płaci sporo waluty za sprzęt który android nie jest wstanie wykorzystać :D

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To czyli są wadliwe j?? Jak to naprawić??

wyklepano z Xperii Sola tapatalkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolos28

@up

Na 98% wyszła wadliwa seria ;)

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.