Skocz do zawartości
Wiruz_x

Możliwości OC naszej J

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko na to wskazuje skoro jednym działa koszmarnie a drugim bez zajakniecia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SRX069

Ponad 2000 pkt w quadrancie ? To lepiej niż Arc S :o

Nie przypuszczałem, że snapdragon s1 jest tak wydajny. Co prawda posiada ulepszone Adreno 200, ale bez przesady, Arc S ma adreno 205 :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jednak to ulepszenie robi swoje a cpu tez ma nowsza specyfikację niż przed laty.inaczej nie mialoby racji bytu w nowym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolos28
Ponad 2000 pkt w quadrancie ? To lepiej niż Arc S :o

Nie przypuszczałem, że snapdragon s1 jest tak wydajny. Co prawda posiada ulepszone Adreno 200, ale bez przesady, Arc S ma adreno 205 :oczy:

Uważasz, że mój wynik jest sfałszowany?

Kolega kris w krótko ale treściwie to wytłumaczył. Ja wcześniej również o tym pisałem. W jotce adreno200 jest to cortex-a5 który jest wydajniejszy niż adreno205 z przestarzałym scorpionem z tąd jotka jest wydajniejsza niż Neo V, Arc S , DHD itd.

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W mojej Jotce wynik w quadrancie wynosił około 2150 pkt! Dodam, że mam brandowany soft od orange :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli że nasze Jotki mają potencjał ;E ?

U mnie w Quadrancie 2031 pkt.

Tylko czekać na kernel z OC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
knst
Uważasz, że mój wynik jest sfałszowany?

Kolega kris w krótko ale treściwie to wytłumaczył. Ja wcześniej również o tym pisałem. W jotce adreno200 jest to cortex-a5 który jest wydajniejszy niż adreno205 z przestarzałym scorpionem z tąd jotka jest wydajniejsza niż Neo V, Arc S , DHD itd.

Mylisz pojęcia, Adreno to GPU. W Neo V jest 205 a w J 200, więc w Neonówce wydajniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SRX069

Kolos28 nie uważam tak. Po prostu wcześniej byłem przekonany, że xj nie jest tak wydajna jak np. Neo v ze snapdragonem s2.

Wysłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sopat

To mój wynik z quadranta. Czysty soft 28 pozbawiony śmieci. Jak wy takie wyniki macie.

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk

post-195138-14255716459976_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolos28
Mylisz pojęcia, Adreno to GPU. W Neo V jest 205 a w J 200, więc w Neonówce wydajniejsze.

To Ty mylisz pojęcia, poczytaj dokładnie co nie co! Masz dużo w dziale o tym telefonie!

W jotce jest inny adreno200 niż w Desiere, x10 itp. Ten procek jest wydajniejszy od tego z Neo V, DHD, Arc S. A wszystko dlatego, że w jotce jest cortex-a5 a w Neo V jest to przestarzały scorpion i mimo iż to jest adreno205 to jest mniej wydajne od adreno200 w jotce ( tutaj tylko nazwa łączy ten procek ze zwykłym adreno200)! Nie oceniaj książki po okładce bo ;)

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.