Skocz do zawartości
Wiruz_x

Możliwości OC naszej J

Rekomendowane odpowiedzi

Kolos28

Jotka z OC 1,6Ghz, zmiecie pod stół Neo V. Na stocku Neo V z fabrycznym OC w Quadrant może uzyska z 1300 ptk a Jotka w tej chwili ma ok 2100 ptk ;)

A co do wyniku Twojego kolegi to trochę dziwne bo na Arc S z OC do 1,6Ghz uzyskuję Quadrant max 1500 ptk. Możliwe, że jakiś super wydajny Custom ROM ma kolego w Neo V ;)

Wysyłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

siemka, podejrzewam że nie tutaj powinienem się pytać ale szkoda nowy temat zakładać, czy jest gdzieś na necie, albo czy może się pojawić jakiś mod do aparatu naszej Jotki? Bo nie ukrywam że wydaje mi się że Jotka była by w stanie obsłużyć nagrywanie 720p ? i ew czy są jakieś polepszacze stockowego aparatu, bo czasem ostrości tak jak by brak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Spróbuj LGcamera PRO ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sopat

Zainstalowałem płatna wersję quadranta i wynik inny ciekawe czemu?

Wysłane z mojego ST26i za pomocą Tapatalk

post-195138-1425571646985_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Czemu? Bo Quadrant to ścierwo, na którym nie ma żadnej powtarzalności. Zróbcie 3-4 testy pod rząd. Za każdym razem inny wynik, ze sporą różnicą :) Polecam wam test w Antutu. W wersji advence jest trochę lepiej, ale edycja standart nie nadaje się do testowania.

Na koniec te adreno205 w Arcu S itp. to nie cortex-a8 tylko przestarzały scorpion i pewnie stąd ta wydajność

Oj, oj. Scorpion jest procesorem Qualcomma, który bazuje na architekturach Cortex A8 & A9. Scorpion (CPU) - Wikipedia, the free encyclopedia

I nie, XPJ nie poradzi sobie z HD 720p, bo soc jest za słaby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

Tu łap linka z którego wynika, że raczej scorpion to nie cortex

http://tomkanok.wordpress.com/2012/05/12/qualcomm-msm7x25a-msm7225a-msm7625a-msm7x27a-msm7227a-msm7627a-specifications/

Więc tak. Snapdragon S2 bazuje generalnie na Cortex A8 + ma kilka ficzerów Cortexa A9. SGS1 ma Cortexa A8. Wniosek taki, że CPU macie słabszy.

Dla sprostowania Snapdragon S2 jest to Scorpion bazujący na Cortex-A8, tzn. ma tylko kilka jego ficzerów.

A ten Scorpion był produkowany/stosowany na początku w jednojajowcach, gdzie później został zastąpiony oryginalnym (nie tylko bazującym na...) Cortex-A5, które jest wydajniejsze od tego Scorpiona!!

Współczesne Cortex-A8 są stosowane już w Snapdragon S3 ale również w Snapdragon S3 występuję Cortex-A5 bo to wszystko zależy od wartości OC. Gdyby w Jotce było wyższe OC to by był to już Cortex-A8.

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jotka z OC 1,6Ghz, zmiecie pod stół Neo V. Na stocku Neo V z fabrycznym OC w Quadrant może uzyska z 1300 ptk a Jotka w tej chwili ma ok 2100 ptk ;)

A co do wyniku Twojego kolegi to trochę dziwne bo na Arc S z OC do 1,6Ghz uzyskuję Quadrant max 1500 ptk. Możliwe, że jakiś super wydajny Custom ROM ma kolego w Neo V ;)

CyanogenMod taki ma mój kolega plus jak mówiłem OC z 1 ghz do 1,6 ghz. Ogólnie mu śmiga Neo v :) Aż byłem w szoku.

Gdzieś widziałem screen gdzie Nexus miał ponad 3 tyś. a na CyanogenMod ponad 5 tyś.

Edytowane przez Gamis1984
    Aby nie było postów pod soba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

to niech obniży OC do 1Ghz i zróbcie porównanie, w sumie sprawiedliwie by było jakby noeV była na stocku ;)

Jestem ciekaw ile w Jotce zwiększyła by się wydajność przy OC 1,6Ghz z Custom ROMem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w neo v w custom ics instalowane sa nowe stery do adreno bazujace na jb,w cm10 tez sa inne i mocno podwyzszaja wydajnosc w grafice 3d,na stocku jest dosc slabo;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28

a czy u nas jak wyjdzie JB to będą te nowe stery zawarte?

Myślisz Kris, że na naszym cm10 JB, który jest dostępny to te stery też są?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x