Skocz do zawartości
elvis22

Zmodyfikowane motywy LG [ICS]

Rekomendowane odpowiedzi

siema. jako że kilka osób narzekało że nie ma czarnego motywu do stockowego launchera lg, postanowiłem trochę w tym pogrzebać ;) i zrobiłem coś takiego

post-94448-14255716211645_thumb.png

post-94448-14255716212162_thumb.jpg

może komuś się przyda :) zmienione kilka ikon na takie z jb . jest to przerobiony stockowy motyw BIZ. aby uzyskać taki efekt należy podmienić pobrane apk z oryginalnym w SYSTEM/APP oczywiście wymagany root !

motyw do pobrania https://www.dropbox.com/s/l27h8mmmlqf1v94/LGHome3_Theme_Biz.apk

Aby mieć czarny status bar należny podmienić plik z tego tematu http://forum.android.com.pl/f764/transparent-status-bar-257740/#post2118245

Edytowane przez XQS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby ktoś przerobił żeby tło ustawień było czarne to byłoby super:-)!

POZDRAWIAM!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ustawienia próbowałem już robić jakiś czas temu ,, samo tło na czarne to jest pikuś ale zmienić kolor czcionki na biały żeby było widać to już czarna magia dla mnie xD już ze zmianą koloru w tym motywie miałem problem i edytowałem to wzorując się na innych motywach znalezionych w necie sprawdzając po kolei pliki i szukając jakichś różnic .. ale we frameworku tego nie ogarnę :) próbowałem zmieniać czcionki według wielu poradników np [GUIDE] Change your Font Color - Android Forums itd itp ale nic z tego , kolory zmieniały mi się całkiem w innych miejscach niż planowałem :D na pewno niedługo coś takiego będzie bo do lg 4x już jest coś takiego chyba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takiego motywu mi właśnie brakowało ;)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fneo61
    Napisano (edytowane)

na v10c z Play "one" root, nie chce się zainstalować.Pomyłka.Nie zobaczyłem,że wymagany jest root.

Edytowane przez fneo61

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tego nie instalujesz tylko podmieniasz. Inną drogą,ktoś kombinował z ikonkami touchwizz z s3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    efrem

Wydaje mi się, że prostszym sposobem na osiągnięcie podobnego efektu jest wymiana tapety na jakąś ciemniejszą, co można zrobić na motywie "optimus"(ciekawe, że nie działa to na innym stockowym motywie). Ikony zostają co prawda te same, ale możemy wybrać inną niż domyślna czcionkę. No i zostajemy bez roota i bez ingerencji w system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ale ten motyw jest skierowany do nielicznej grupy ludzi którzy lubią mieć swoją tapetę na ekranie głównym i zarazem czarne tło menu :D zrobiłem ten motyw tylko dlatego że kilka osób w innych tematach narzekało że takiego nie ma ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umiałbyś zrobić taki motyw S3? Ikonki z S3 a i mniejsze no i bez tego czarnego tła;d oczywiscie też tapetka ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

wie ktos gdzie sie znajduje ten domyslny motyw lg? chce tylko jedna ikone podmienic ale nie wiem ktory to plik... i od razu mowie ze nie interesuja mnie te 3 dodatkowe motywy, chyba ze ktos wie jak zrobic import z domyslnego do ktoregokolwiek innego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi