Skocz do zawartości
.andy

ROM CyanogenMod 10.1 by albinoman887 [4.2.2][10 Czerwiec]

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie nie restartuje ... - czysta instalacja...

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Guru88

Ja mam 3.32 aktualnie, od wersji z 9 lutego wgrywam każdą aktualizację bez full wipe, tylko cache + dalvik i chodzi jak marzenie :) jeszcze z mojej strony dodam, że po każdej aktualizacji uruchamiam GetRIL i pobieram pasujący RIL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeniosłem się na próbę z vipersa i już drugi raz próbuje się przekonać do cyana, wcześniej do wersji bruce, i ciągle nie rozumiem - jak można nie lubić Sense??

W każdym razie ten rom ma zalety. Pierwsza to duża szybkość. Chyba jest to najszybszy rom jaki testowałem, ale najnowsze wersje vipersa nie odbiegają jakoś znacząco. Druga zaleta i tą największą, jest genialne zarządzanie aplikacjami działającymi w tle. Na vipersie nigdy w tej kwestii nie mogłem polegać, zawsze to chip trzeba to mi się samo zamykalo w tle jak próbowałem wrócić i otwierało na nowo. Tutaj jest idealnie. I szybko.

Fajnie to wygląda i szkoda że sense jest taki pamieciozerny, ale i tak wiem że za parę dni do niego wrócę i będę błagać o przebaczenie :)

Wysyłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie jednak szybkość jest priorytetem. Vipersa wielbiłem, polecałem na każdym kroku i za wygląd i za przyzwoite działanie, ale Vipers nie ma porównania w starciu z Cyanem. Wygląd? Jak komu się podoba. Mi więcej nie potrzeba, byle działał stabilnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co jakis czas przy obrocie ekranu w poziom wyskakuje mi "aplikacja interface przestala dzialac" uzywam nova launchera.

Co moze byc tego przyczyna i czy komus to sie tez zdazylo?

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, mi się to zdarzało na którejś wcześniejszej wersji, chyba z 9 lutego. Po flashu nowej ten problem ustał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    .andy

No i mamy Androida 4.2.2. Największą zmianą jest chyba wprowadzenie tzw "parowania" w trybie ADB. Nasz telefon nie połączy się z nieznajomym komputerem.

Tutaj więcej na ten temat - Security Enhancements in Jelly Bean | Android Developers Blog

Jeżeli chodzi o restarty to ustawcie minimalną częstotliwość na 384MHz. Dodatkowo zachęcam aby nie zniżać maksymalnej z 1.5GHz. Telefon działa znacząco szybciej. Bateria jakoś szybciej też nie spada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich.

Trochę niepokoi mnie

BUGS

* Bluetooth is a bit glitchy, I don't have a device to test it with

* MHL doesn't work

* Chrome is glitchy, use a different browser

* If you have glitchy video playback disable HW overlays in Developer Options

Czy w ogóle jest na sensation jakiś stabilny i bezbłędny rom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma, przecież nawet oficjalne romy (standardowe) zawierają jakieś bugi, coś czasem źle zadziała, coś czasem jest nie tak. Używam tego romu i jestem bardzo zadowolony, więc nie widzę żadnych przeciwwskazań, by Ci go polecić. Być może jedynym minusem jest niedziałający MHL, ale i tak go nie używam, a co do problemów z BT, to nie zauważyłem, nawet tak jak teraz pracuję na nim, to działa lepiej niż w tych z Sense 4.1 czy starszym CM10, albo CM9.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam wersje z 16go;

Kazdy rom sprawdzam sobie moja ulubiona gre NeedForSpeed most wanted i powiem ze robi wrazenie:-) na to chwile tylko ten rom dorownuje stokowemu romowi. (Na stocku chodzi najlepiej)

Zeby tylko byl stabilny:-)

Sent from my Sensation using Tapatalk

Eeee... :-/ juz mialem z 6 restartow...

Edytowane przez pawlak42

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi