Skocz do zawartości
coren

RSD Lite vs Win7 64bit

Rekomendowane odpowiedzi

coren

Witam mam taki problem, ze RSD Lite ze sterownikami 64bit na na Win7 64bit nie dziala. Poprzednim razem jak robilem update z 2.0 do 2.1 po prostu wykorzystalem stacjonarnego kompa z Win XP(bo na laptopie tez mi nie chcialo dzialac), a teraz neistety nie mam dostepu do innego kompa, da sie moze to wykonac jakims innym programem? A najlepiej z poziomu telefonu? Problem wyglada tak,z e wlaczam bootloadera na telefonie, podlaczam telefon, odpalam RSD, on wykrywa podlaczony telefon, wybieram soft, w tym wypadku 2.2 od GOT'a i to pole po prawe w programi, gdzie powiinny wyskoczyc chyba informacje o sofcie dalej jest puste, a przycisk start przygaszony-szary-nieaktywny.

Ma ktos mzoe jakeis rozwiazanie??

Niestety to co w googlach znalazlem nie dziala-odpalenie poprzez cmd i wymsuzenie isntalacji, poniewaz wyskakuje informacja, ze Telefon podlaczony, ale mimo wszystko fail.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

coren, dziwne.. ja uzywam 7 x64 i smiglo prawie bez problemu.. z poczatku w ogole nie chcialo mi zlapac aplikacji ale okazalo sie, ze wystarczy podlaczyc telefon odpalic rsd lite, i poczekac az telefon przejdzie w tryb podpiecia przez portal motoroli. Wybac soft do akutalizacji i dac wtedy start, bez odpalania bootloadera. Po instalce system sie resnie. Wylaczasz go pozneij odpalasz jak OR jak Bozia nakazała.. i dalej jak tam pisali co trzeba robic w GOT'a.

W ten sposob u mnie zadzialalo.. i smiga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coren

Portal uruchomiony i dziala, a RSD telefonu nei wykrywa:/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Portal uruchomiony i dziala, a RSD telefonu nei wykrywa:/.

Odezwij się na GG, miałem podobny problem. Wytłumaczę Ci wsio po kolei co trzeba zrobić.

Moje GG: 6220902

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coren

Ok, wiec tak:D. PRoblem rozwiazany...Keffir metodami mnie rozwalil, w zyciu bym nie wpadl, ze zmiana nazwy pliku mzoe cos zmienic:D...

U mnie poszla taka kombinacja - C:\got1234t.sbf

RSD 4.6 i sterowniki 4.6

Na samym got.sbf wywalalo fail, got1234.sbf start byl neiaktywny, got1234t.sbf soft sie zainstalwoal xD. Aha nie poszlo z pulpitu jak bylo w aktalogu na przyklad, takze polecam z Roota dysku glowengo instalowac:D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jogurt
    Ok, wiec tak:D. PRoblem rozwiazany...Keffir metodami mnie rozwalil, w zyciu bym nie wpadl, ze zmiana nazwy pliku mzoe cos zmienic:D...

U mnie poszla taka kombinacja - C:\got1234t.sbf

RSD 4.6 i sterowniki 4.6

Na samym got.sbf wywalalo fail, got1234.sbf start byl neiaktywny, got1234t.sbf soft sie zainstalwoal xD. Aha nie poszlo z pulpitu jak bylo w aktalogu na przyklad, takze polecam z Roota dysku glowengo instalowac:D.

heh no zobacz mi tylko z pulpitu startuje i to często musi być nazwa "vulnerable_recovery_only_RAMDLD90_78" ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na Win 7 Ultimate x64 na razie 2 flashe i zero problemów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi