Skocz do zawartości
omanem

przenośna ładowarka

Rekomendowane odpowiedzi

omanem

Witam

co myślicie o tego typu urządzeniach jak zapas do desire HD ?

PRZENOŚNA AWARYJNA ŁADOWARKA DO TELEFONU 4 wtyki (1261285330) - Aukcje internetowe Allegro

Przenośna ładowarka Pulsar Devices (PSD-5400 MC) (1269964869) - Aukcje internetowe Allegro

dałem linki tylko do dwóch skrajnych pod kątem cenowym ale takich urządzeń jest oczywiście więcej.

nada się takie coś do htc ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm...ta pierwsza chyba na niewiele zda się... z tą drugą może być już lepiej ale te 5400mAh to może być przekolorowane. Na stronie HTC można było kupić swojego czasu markową ładowarkę przenośną dla HTC Desire, więc pasowałaby również do Desire HD. Chciałem wkleić link do niej ale już nie mam jej na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omanem

zapytam wobec tego inaczej: czy stosując tego typu ładowarkę mogę uszkodzić telefon ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dussk

Ta ładowarka energizer ma zaledwie 600mAh. Czy zdoła naładować baterie telefonu do 100%? Tak ogólnie bardzo mi się spodobała koncepcja tylko który produkt wybrać?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uszkodzić telefon można jedynie używając ładowarki tego typu posiadającej wyższy amperaż i napięcie wyjściowe niż ładowarka sieciowa dołączona do telefonu. Co do tej "ładowarki" 600mA to jest to jedynie zewnętrzna bateria, więc chyba logiczne, że jak macie baterię 1400mA w telefonie i podepniecie do padającego telefonu 600 mA to nigdy nie uzyskacie naładowania 100% - raczej coś koło 40 %. To tyle jeśli chodzi o moje spostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku z zarządzeniem administracji obecny temat o ładowarkach zostaje zamknięty.

Dalsze kwestie związane z ładowarkami należy omawiać tu:

Ładowarki - Forum Android.com.pl

Ewentualne uwagi proszę zgłaszać administracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x