Skocz do zawartości
DraxoN10

[HTC Desire] Brak zasięgu oraz telefon nie widzi karty SD po instalacji MIUI 3.1.18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przed chwilą zainstalowałem MIUI 3.1.18 i zresetowalem telefon, wszystko OK, włączyłem telefon, wpisuje PIN, przechodzi na pulpit, niby wszystko OK, ale nie łapie zasięgu, no ale stwierdziłem że może rzeczywiście go niema, wchodzę do recovery w celu instalacji spolszczenia i ku mojemu zdziwieniu telefon nie wykrywa karty SD, poprostu uważa że jej niema w telefonie. Szybki restart do miui, niestety karty też nie widzi, po podpięciu telefonu do komputera dalej nic. Jakieś pomysły? Wcześniej telefon nie miał najmniejszych problemów, działał na starszym miui, nie pamiętam wersji dokładnie ale android 2.3.7, a teraz nawet nie mam jak przywrócić kopii zapasowej ponieważ telefon nie widzi karty. Zostałem z, w sumie bezużyteczną cegłą, bez zasięgu i karty SD jest mi zbędny, ktoś jakieś ma pomysły? Jak go przywrócić do życia?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Wyjmij kartę SD z telefonu i podłącz do PC. Na pewno nie utraciłeś danych. Skopiuj sobie backup na kompa i włóż jeszcze raz SD. Może wykryje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgrałem dane, próbowałem włączyć telefon bez karty, nic, zasięgu jak nie było, tak niema.

Oczywiści po włożeniu karty spowrotem telefon nie reaguje, dalej jej 'niema'.

Nawet pokusiłem się o format jej, niestety bezskutecznie...

Jakieś pomysły?

//Dodam że próbowałem ręcznie wybrać dla telefonu domyślną sieć telefoniczną, wykrywa kilka, ale z żadną nie może się połączyć..

Edytowane przez DraxoN10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi