Skocz do zawartości
szakalq

Plama na wyświetlaczu.

Rekomendowane odpowiedzi

szakalq

Witam,

Dziś w ciągu dnia po włączeniu telefonu na ekranie pokazała się plama w kropki tak jak na załączonym obrazku:

imgp4747c.jpg

Telefon mam z play 14ego lutego 2011 kupiony także gwarancje jeszcze ma, myślicie, że naprawia to, bo to chyba coś z wyświetlaczem się stało?

edit: co ciekawe jak telefon bardziej się nagrzej to plama staje się wyraźniejsza :-) dziś wrzucam czyste froyo z sbf i zawiozę oddać na gwarancję zobaczymy co powiedzą.

Edytowane przez szakalq
    dopiska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Akane

Robiłeś mu "testy" w wodzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gwarancja zapomnij woda między lcd a digitizerem rozbierz wysusz bedzie git

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq

Nie, w wodzie nie był nigdy, mam go od nowości. Oddałem do salonu play, zobaczymy co powiedzą w teleplanie. Coś się z wyświetlaczem stało, leżał sobie spokojnie i jakoś włączyłem, zacząłem forum czytać i zauważyłem tą plamę. Wyleciał mi z ręki tego dnia, ale to z wysokości 20-30 cm na podłogę jak go z szafki brałem, więc może od tego, ale taki delikatny byłby...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś 4 miesiące temu stało się dokładnie to samo z moim telefonem. Było to w bardzo gorącym i wilgotnym klimacie więc myślę że to był powód. Po jakimś czasie plama zniknęła lecz pozostały po niej niebieskie linie i kilka punktowych plam. Niestety po powrocie do kraju już było po okresie gwarancji więc nic z tym nie robiłem ale jestem ciekawy czy ci uznają gwarancję czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq

Telefon powrócił z serwisu z wymienionym wyświetlaczem :)

ps. gwarancja kończy się 11 lutego fajnie, że padł przed końcem gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem został rozwiązany. Zamykam! :cool:

wykrzyk.png Temat wyczerpany. Został zamknięty. W przypadku dalszych pytań lub potrzeby uzupełnienia informacji, proszę o przesłanie PW do moderatora działu.
    [/WARNZ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x