Skocz do zawartości
rogio2

TUTORIAL Unrooting system DX powrót do oryginału.Tylko ICS

Rekomendowane odpowiedzi

alamus

Mam problem z unrootem. Wszystko szło bardzo dobrze do momentu wgrywania RUU. Instalator po prostu się zatrzymuje i wyskakuje mi błąd. czy ktoś z was miał już taki problem proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

skąd masz DX z jakiej sieci ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alamus

korzystam z sieci play ale telefon nie jest brandowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie: Jesli odblokuję bootloader i zrobię roota, ale nie zmienię romu, to czy w razie czego, po powrotnym zablokowaniu bootloadera i unroota, wciąż będę miał gwarancję T-mobile?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rogio2

Tak będziesz miał,nadal gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam telefon z tmobile i chciałbym wrócić do oryginalnego romu. Jest taka możliwość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Creaft

Jest o ile znajdziesz gdzieś rom brandowany przez t-mobile ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie mam problem:

mam zrootowany telefon ze stockowym romem (STOCK Jelly Bean z Sense 4+ build 2.20.401.5 o ile się nie mylę a nie mam jak sprawdzić miałem standardowy z tmobile bez najnowszej aktualizacji bo po roocie wyszła i nie chciało mi się bawić...), mam TWRP v2,5.0.0 odblokowany BL HBOOT 1.24.000 cid: T-MOB009.

1. Chciałem zrobić wipe więc z poziomu androida wybrałem "przywróć ustawienia fabryczne" itp odpaliło mi się TWRP więc tam kliknąłem wipe ale factory reset wywalił mi Failed.

2. Telefon blokował się na ekranie startowym (biały z logo HTC) można odpalić bootloader wybrac recovery i znowu przerzuca do TWRP...

3. postanowiłem załadować stock recovery jak podano w tutorialu ale nie zrobilem kroku ruu bo szczerze nie rozumiem o co z tym chodzi i w dziale "INDEKS Wszystko dla Desire X jest tutaj ! ->RUU " napisano że nie zadziała z JB

4. po tej operacji dalej jest biały ekran startowy a po przejściu do bootloadera i wybraniu factory reset telefon przełączył się na czarny ekran dwie strzałki tworzące okrąg w środku strzałka w dół i pod nimi telefon. Później ekran zmienił się na czerwony trójkąt z wykrzyknikiem w środku, nastempnie robi reseti znowu biały ekran z HTC

Co powinienem zrobić żeby przywrócić to do ładu;/?

/edit:

czerwony trójkąt oznacza recovery:

"You're in recovery, press vol up and power and you get a small menu..." jednak tu opcja czyszczenia i przywrócenia też nic nie daje dalej biały ekran z HTC;/

// edit

poradziłem sobie:

http://forum.android.com.pl/f740/potrzebny-backup-jb-z-tmobile-tmob009-353957/

Edytowane przez SpeeDyLOCO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi