Skocz do zawartości
balamanka

Jak naprawic niedzialajacego gmail'a i nie tylko htc hero

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dośc spory problem z moim htc hero. Mianowicie wszystko zaczeło się gdy wpadłem na pomysł żeby sobie wgrac androida 2.1 no i zaczeły się schody. Najpierw wszedłem na strone htc.com i tam jest takie fajne coś gdzie sie wpisuje swoj nr. fabryczny telefonu i można sciągnąc nowego softa. Niestety wyskoczył mi błąd "Pobierany plik nie jest odpowiedni dla Twojego urządzenia. Przepraszamy". Zdesperowany zaczołem szukac po forach i okazało sie ze tżeba cytuję: " przywroc ustawienia fabryczne, ustaw wszystko od poczatku i skonfiguruj konto gmailowe, ustaw poprawna date, polacz sie przez WI-FI i czekaj" no więc przywruciłem ustawienia chce skonfigurowac konto gmail(oczywiscie apn już ustawiony) i z błąd "Może to byc tymczasowy problem lub karta sim....". i tu sie zatrzymalem. Dowiedzialem sie jeszcze na 1 forum żeby konfigurowac konto gmail przy pierwszym właczeniu telefonu i tak zrobiłem bo przeczytałem to wcześniej. Wiec prosze o pomoc z tym kontem gmail i tym ze nie mogę ściagnonc softa.

Z góry dziekuje za pomoc

Edytowane przez balamanka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    vdsfvdvceverwver[/warnt]
    2.2. Nadaj odpowiednią (jasną i streszczającą problem) nazwę swojemu tematowi! Tematy z nazwami typu "PROBLEM" , "POMOCY", "CO ROBIĆ" są nieprawidłowe i będą zamykane. W jednym temacie powinieneś poruszać tylko jeden problem.
    Tematy o nazwach typu: „Problem z sms”, „Problem z wifi”, „Problem z G1”, „Coś nie działa”, „Coś zepsułem” itd. również są nieprawidłowe.
    W przypadku takich tematów autor otrzyma od moderatora polecenie poprawy tytułu. Można to zrobić poprzez Zaawansowaną Edycję pierwszego postu w temacie. W wyniku braku reakcji autora na polecenie moderatora, temat będzie bezwarunkowo zamykany i przenoszony do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli dobrze kojarzę, to aktualizacja dla Hero do 2.1 była przez OTA. Sprawdź w ustawieniach, informacje o telefonie, tam będzie wersja systemu. Jeśli wciąż jedziesz na 1.5 to wejdź w aktualizację systemu i sprawdź teraz. Powinno coś wykryć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi