Skocz do zawartości
raven_raven

Oficjalny Android 2.2 AOSP + modyfikacja z polskim językiem (5/11/2010)

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym ROMie nie ma apps2ext, powinno dzialac Froyowe przeniesienie na FAT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raven_raven, czy MTD Partition Hack z ustawieniami "87 2" to dokładnie wersja z clockwork recovery zpaczowanym...

Dobra... w gwoli jasności... mam MTD Partition Hack na clockwork recovery... wg. Twojego poradnika o powrocie na oficjalny rom ery 1.6. Mam też Haykuro SPL... czy lepiej zmienić recovery na niemodowane np. RA 1.7... czy działac na tym co jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom za******a jak pokopany. Bez zbędnych bajerów, których nie potrzebowałem, i które tylko mi zawadzały w modyfikacjach Froyo. Baterii wcale tak nie żre, trzyma mi już drugi dzień-kiedyś padała po jednym, a jeszcze mam 49%, czyli pociągnie 2,5 dnia. Świetny wynik jak na G1. Rom mlekiem i miodkiem płynący :) Polecam wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zbiecik
    raven_raven, czy MTD Partition Hack z ustawieniami "87 2" to dokładnie wersja z clockwork recovery zpaczowanym...

Dobra... w gwoli jasności... mam MTD Partition Hack na clockwork recovery... wg. Twojego poradnika o powrocie na oficjalny rom ery 1.6. Mam też Haykuro SPL... czy lepiej zmienić recovery na niemodowane np. RA 1.7... czy działac na tym co jest?

Zmień na RA 1.7 według mnie jest lepsze niz clockwork.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RA i clockwork to prawie to samo. Właściwie różnią się tylko trochę układem menu, aczkolwiek używam RA_Recovery 1.7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z marketem ponieważ nie mogę pobrać żadnej aplikacji. po kliknięciu install wyskakuje ikonka pobierania ale po 3-5 sekundach znika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zalezy, co wolisz, bo w 90% te recovery robia to samo. Jedyna przewaga clockworkmoda to mozliwosc wipe'u partycji /system oraz montowanie roznych partycji (w tym sdext).

Amon RA ma konsole, ktora w rekach doswiadczonego uzytkownika unixowego moze zdzialac cuda, ale normalnym I nawet doswiadczonym uzytkownikom rzadko sie przydaje.

Jak zmienisz recovery, to pamietaj, ze trzeba je znowu spatchowac jesli chcesz nadal miec MTD PH.

Zalezy, do czego Ci ono sluzy. Jesli masz Haykuro to wlasciwie masz wszystko co trzeba do uruchomienia tego ROMu (a wiec 90 mb na partycji /system), mtd ph w tym przypadku jedynie daje Ci dodatkowe 28 mb na /data.

Aha, "gwoli scislosci", nie "gwoli jasnosc" ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to laszlo ma podkład pod swoje 2.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drako
    No to laszlo ma podkład pod swoje 2.2

Laszlo chyba zaniechał w ogóle Androida...;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom działa super szybko, potwierdzam ;)

Jak nie chcecie się bawić w fastboot to zróbcie flash tego: